Wpis z mikrobloga

Hejo Mirki! Mam pytanie do osób nieco znających się już na rysunku/malarstwie. Chciałbym rozpocząć kurs rysunku, aby nabrać odpowiednich nawyków oraz przyspieszyć proces nabywania umiejętności. Mieszkam za granicą, w związku z tym nie mam możliwości uczęszczać na zajęcia z rysunku stacjonarnie. W mojej miejscowości w okolicy również nie ma żadnych tego typu miejsc. Pomyślałem że być może skorzystam z oferty online, w końcu w czasach po pandemicznych wszystko przeniosło się do sieci. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tylko pytanie czy w ogóle jest sens korzystać z takich zajęć w formie online. Nie do końca sobie również wyobrażam jak miałyby takie lekcje miały wyglądać. Proszę o poradę osób które mają doświadczenie w rysunku, ewentualnie same prowadzą takie zajęcia.

#rysunek #rysowanie #sztuka #malarstwo
  • 3
@Igielny: Z tej strony samouk. Ja często korzystam z kursów online np. na Domestice. Proko robi dobre rzeczy. Na polskim rynku jest Kris Wieliczko, który tworzy odcinki o rysowaniu i osobno o malowaniu. Jest strona Draw a Box, z której sporo osób korzysta. Na stronie Concept Art Empire jest dużo informacji odnośnie tego jak zacząć, z jakich materiałów korzystać itd. Jest taka jakby szkoła online New Masters Academy. Mają fajne kursy