Wpis z mikrobloga

Kilka dni temu kupiłem #xmr #monero na #binance i wysłałem na mój portfel GuiWallet mam potwierdzenie że wyszło z binance, ale na portfel mi nic nie przyszło, próbowałem znaleźć jakiś kontakt do supportu gui ale albo takiego nie ma albo po prostu mi się nie udało się go znaleźć, jest jakaś możliwość żeby to odzyskać?
  • 26
@Fanatyk_Wedkarstwa:
1. zsynchronizowany
2. jestem pewny na 10000001% gdybym coś #!$%@?ł to po prostu bym się pogodził ze stratą
3. już się domyśliłem
Używam już kilka lat monero i nigdy nie miałem takiego problemu, zawsze pojawiało mi się w portfelu po kilku, kilkunastu minutach a teraz po prostu nie przyszło
@monusss: no nie a jednak. Jeśli nie dostaniesz monero to ty coś #!$%@?łeś. Korzystasz z monero od kilku lat i nie rozumiesz jak działa? Jeśli chcesz pomocy to zacznij szukać co poszło nie tak a nie zwalasz winę na sieć xD

To jest matma. Blockchain. To się nie myli, nie robi błędów.
chodzi Ci o to że wtedy na binance podałbym zły adres portfela tak?


@monusss: Jeśli tam podałeś poprawny adres to monero dostaniesz :P Nie stracisz go, kwestia tylko teraz ogarnięcia co jest nie tak, że tych monero nie widzisz.

Chodzi mi o to, że już były przypadki że ktoś kopiował swój adres portfela i wklejał go na giełdzie więc był przekonany, że podawał dobry adres a w rzeczywistości wklejał adres jakiegoś
@monusss: Instalujesz na innym komputerze ten GUI wallet i przywracasz na nim swój portfel. Jak tworzyłeś ten pierwszy to Ci pokazywało takie losowe angielskie słowa do zapisania. To jest seed. Na nowym walletGUI klikasz, że chcesz przywrócić portfel i podajesz te słowa.