Wpis z mikrobloga

#ebook #ebookreader #zielonywtemacie

Hej, planuję zakupić czytnik ebooków, z racji tego, że w dłuższej perspektywie czasowej chyba na tym zaoszczędzę. Ostatnio kilka razy w komunikacji widziałem tego rodzaju czytniki z fajnym ekranem przypominającym papier.

Czy możecie doradzić jakiś dobry model? Nie potrzebuję dużo pamięci, ani bajerów itd. Najbardziej zależy mi na komforcie czytania.

Budżet - powiedzmy bez ograniczenia, ale wybiorę najtańszy model, który spełni wymagania :p

edit: ekran - 6cali powinno być ok, obawiam się, że 10 może być za wielka
  • 10
  • Odpowiedz
@Frisbee: Jestem szczesliwym posiadaczem kindle 4 classic. Bardzo polecam - świetne urządzenie. Jednak jeśli się zastanawiasz nad kupnem polecam Tobie nowszą serię bo coraz bardziej doskwiera mi brak podświetlanego ekranu, szczegolnie wieczorem lub jak jade po słoiki nocą w autobusie. Kopalnią wiedzy na ten temat jest swiatczytnikow.pl

Pozdrawiam
  • Odpowiedz
facet ma nooka a ja kobo- średnia półka cenowa a służą nam świetnie. wymiary też imho idealne. Podświetlanego kindla nie chciałam bo kupiłam takie sprytne lampeczki po dychu i jak chce to mam podświetlone a jak nie chce to nie.
  • Odpowiedz