Wpis z mikrobloga

@Raspa: ale przy spalonym cofają potencjalny faul np w polu karnym, to czemu milikowi nie cofnęły złamania przepisu w sytuacji która została cofnięta akcja bramkowa i celebracja
  • Odpowiedz
@ziko100: Bo to tak nie działa. Jakby komuś #!$%@?ł po bramce i dostał czerwoną to też byś chciał cofnąć kartkę? xd za ściągnięcie koszulki w trakcie gry jest żółta kartka, nie ma znaczenia kiedy
  • Odpowiedz
@Do_it: a jak van dijkowi pickford #!$%@?ł nogę sankami to nie dał sędzia kartki bo wczesniej było przerwanie i spalony i nawet faulu chyba nie było przez to
  • Odpowiedz
@korpoRator: jest to spowodowane chyba tym, że piłkarze mają być przez arbitra rozpoznani poprzez numery na koszulkach a jak zawodnik ja ściąga to wtedy sędzia nie może go zindetyfikowac i to jest karane, drugą opcja jest obnażanie się
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@korpoRator: jest to spowodowane chyba tym, że piłkarze mają być przez arbitra rozpoznani poprzez numery na koszulkach a jak zawodnik ja ściąga to wtedy sędzia nie może go zindetyfikowac i to jest karane, drugą opcja jest obnażanie się

@Raspa: druga opcja do mnie przemawia xD
  • Odpowiedz
@Raspa poza tym "No to rasizm". Często piłkarze mają wytatuowane różne bóstwo i jak masz inne bóstwo niż twoje to rasizm i obraza uczuć religijnych. Pewnie zdarzają się też tacy co jakieś nazistowskie albo pro niewolnicze gówno mają wytatuowane.
  • Odpowiedz
@korpoRator: Rozwiązanie jest prostsze. Bramki zawsze są w skrótach / na powtórkach i idzie to w setki tysięcy wyświetleń (albo i grube miliony jeśli mówimy o finałach), sponsorzy mają loga na koszulach, resztę zostawiam do interpretacji własnej xd
  • Odpowiedz
@Raspa: to jest zdaje sie spodowane presja sponsorów. Po strzeleniu gola masz zblizenie na strzelca i ekspozycje loga na koszulce, a w momencie zdjecia koszulki nie ma reklamy firmy ktora kawal kasy za to zaplacila.
  • Odpowiedz