Wpis z mikrobloga

2 tygodnie temu stworzyłem wpis, w którym wyśmiałem argument przeciwko osobom LGBT zakładający że takie osoby nie będą się rozmnażać, jakoby to miało być najważniejsze w życiu. Dostałem odpowiedzi że nikt nigdy czegoś takiego nie słyszał, albo też że kilka osób wspomniało ten argument, przy niedawnym przeglądaniu starych wątków natrafiłem na ten oto wpis, wtedy przypomniałem sobie o tym wpisie i postanowiłem dzisiaj do tego wrócić, jak widać jednak nadal ktoś jeszcze używa tego argumentu z wymieraniem gatunku ludzkiego i znajdą się osoby które to poprą, jeszcze nazywają to czymś nienormalnym i odstępstwem. Jednocześnie smutne, ale i przerażające

#codziennykonfiarz 55/??? <- Tag do obserwowania

Link do wątku - https://www.wykop.pl/wpis/66119945/to-uczucie-gdy-nie-miales-nic-przeciwko-gejom-ale-/ polecam poczytać cały wpis jak macie chwile, jeśli chcecie znaleźć ten konkretny wpis tego użytkownika to musicie po prostu wyszukać nick w wyszukiwarce kontekstowej

#bekazprawakow #bekazkonfederacji #bekazhomofobow #bekazwykopkow #bekazpodludzi #urojeniaprawakoidalne #prawackalogika #shitwykopsays #antynatalizm #childfree #lgbt #homoseksualizm #homofobia #neuropa #heheszki #nanuno
D.....r - 2 tygodnie temu stworzyłem wpis, w którym wyśmiałem argument przeciwko osob...

źródło: comment_1662972675BC9KQwiKdyZsWFKnlk2llb.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
@Devhar: w znalezisku o tym, że w jednym na prawie 400 odcinków świnki Peppy jest wątek, gdzie jakaś postać ma dwie mamusie, też są niezłe fikołki. Bo przecież dziecko trzeba trzymać pod kloszem, jak to tak pozwalać mu wiedzieć, że są dzieci wychowywane przez dwie mamy, albo przez dwóch ojców. Naprawdę nie rozumiem co w tym złego, aby wiedziało o tym. Dzięki temu nie będzie szydzić z takich dzieci i nie
  • Odpowiedz
Naprawdę nie rozumiem co w tym złego, aby wiedziało o tym.


@Sandrinia: Jak to, co? Obiektywnie nic, ale wg chłopskiego rozumu to rObIeNiE kRzYwDy, no bo jak dziecku wytłumaczysz coś, czego samo pewnie nawet nie postrzega jako coś niezwykłego ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@staggermeister_: a no tak, jeszcze zostanie homo przez bajkę...a nie, czekaj, zapomniałam że większość homoseksualistów została wychowana przez hetero rodziców ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Popularna na wykopie Sanna Marin została wychowana przez dwie kobiety, a jest hetero, pewnie się jej wyparły, a nie, czekaj...( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz