Wpis z mikrobloga

@bigdabro: no tyle już zdążyłem się dowiedzieć z poradników w sieci, zresztą to 99% oferty teraz. XD Chodzi mi o bardziej konkretne informacje, na recenzje i opinie w samych sklepach nie mam co patrzeć.
  • Odpowiedz
@Fenrirr: ja od prawie roku korzystam z EW8H258BP z pompą ciepła i komfort niesamowity. Cena może nie jest najniższa ale według mnie lepiej dopłacić, bo zjada mało prądu. Chyba coś około 2 kW na pełnym załadunku
  • Odpowiedz
@Fenrirr użytkuję od chyba 1,5 roku suszarkę Beko EDF7434GXA i jestem z niej bardzo zadowolona, dobrze ustawiona nie hałasuje, ma różne programy dopasowane do różnych ciuchów, z czego korzystam i widzę różnicę, odkąd mam ją to nie podskoczyły mi rachunki za prąd, lubimy się ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@raz-dwa-trzyy: też planuję zakupić od beko jakąś w wersji slim tylko, że jedyne miejsce gdzie mogę ją postawić jest w kuchni. Powiedz mi, czy suszarka mocno nagrzewa pomieszczenie oraz czy mocno Zwiększa wilgotność pomieszczenia. Jakbyś coś o hałasie napisała to też byłbym wdzięczny.
  • Odpowiedz
@Frycek21 czuć wyraźnie, że ogrzewa, ale to nie jest gorące powietrze, robi się trochę cieplej, nir zauważyłam żeby podwyższała wilgotność, jest komfortowo po zakończonym cyklu, tylko trochę cieplej w okolicy suszarki :-) odnośnie hałasu - jeśli jest dobrze ustawiona to nie przeszkadza, szum jest raczej jednostajny ;D jak źle ustawisz to może brzmieć jak stara zamrażarka w markecie :D a tak to włączam sobie nawet na noc, tylko u mnie stoi w
  • Odpowiedz