Wpis z mikrobloga

@BlackReven: najlepsza to lesbijka, więc ¯\_(ツ)_/¯ mam w to dziesiątki godzin i niezliczoną ilość crashy, które doprowadzały do szewskiej pasji. Wersja na PS5 wyszła długo po tym jak już grę ukończyłem razem z większością zadań pobocznych, więc nie ma co robić. Hajs natrzepany bo był bug na hajs. Od nowa grać jakoś mi się też nie chce, może zerknę na dodatek.
  • Odpowiedz
@Argonix: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
miałem jeszcze edytować - wszystkie fury kupione, ale na mieszkania już nie starczyło xd pozostaje jeździć bez sensu furami po mieście, żeby jeszcze jakiś ruch był ( ͡° ͜ʖ ͡°) miasto jest strasznie wyludnione. Był potencjał na bardzo dobrą grę, ale problemy techniczne wszystko popsuły. Tego się nie da naprawić, bo grę trzeba byłoby napisać od nowa.
tamagotchi - @Argonix: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
miałem jeszcze edytować - wszystkie fury kupione,...

źródło: comment_1662925018tGhk1MjE3ZaYxVr8ZZ3TZe.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@LlamaRzr: E tam, już i tak zbyt długo czekałem. A uważam, że opinie wykopków są mocno przesadzone. Wiesz dla mnie jedną z Top3 gier jest Skyrim, więc mam jakąś tam tolerkę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
btw fajnie że dali globalny save, więc jak już kiedyś będę miał porządnego peceta to odpalę to na nim, na DualSense jest spoko feeling aut, szkoda że całą grę przeszedłem w wersji na PS4 i tego nie było ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
btw pamiętne zmartwychwstanie ;d niechcący #!$%@?ąc kwadrat skazałem kolesia na śmierć, a chciałem uratować, gra była tak niedorobiona, że można było go uratować nawet i po śmierci

a pod koniec filmu widać że już był w drodze do niebios, a ja mu przeszkodziłem :( co najciekawsze - po zaaplikowaniu pojawiły się opcje dialogowe dostępne zarówno w przypadku ratunku, jak i śmierci xd
tamagotchi - btw pamiętne zmartwychwstanie ;d niechcący #!$%@?ąc kwadrat skazałem kol...
  • Odpowiedz
btw jeżeli już bym to przechodził ponownie to myślę o japońskim dubbingu, którego na konsoli nie mogę ogarnąć w tej wersji którą mam, ale za to na steamie się da
tamagotchi - btw jeżeli już bym to przechodził ponownie to myślę o japońskim dubbingu...
  • Odpowiedz