Wpis z mikrobloga

@Peter_Mountain: jak był na pgg po 800 zł za tone to oswajałem się z myślą, że przystąpie do tego wyścigu któregoś dnia i spróbuje kupić, albo zapłace komuś z 1000 zł zeby mi wyklikał

w miedzyczasie politycy rządu zapewniali ze wegiel stanieje, jak podniesli cene miesiac temu na 1300 stwierdziłem ze to juz sie duzo mniej opłaca jak dolicze ze 2000zł za transport do mazowieckiego, teraz jak zrobili 1800 i
Ksemidesdelos - @Peter_Mountain: jak był na pgg po 800 zł za tone to oswajałem się z ...
  • Odpowiedz
@asbuild: troche mam, kupiłem w marcu ale żeby komfortowo grzać przez całą zimę przydała by sie jeszcze z tona, może 1,5 ale po tej cenie co jest teraz nie kupie, na pobliskim składzie juz 3500 zł za tone, nawet nie chodzi o kwestie czy mnie stać czy nie stać, dla mnie to jest poprostu absurd z węglem w takiej cenie

najwyżej bede oszczędniej palił a co bedzie w nastepną zime
  • Odpowiedz
@Ksemidesdelos: Wiem że to absurd ale jak ktoś nie ma węgla to musi czymś palić i nie ma za bardzo wyboru. W mojej miejscowości Limanowej nie ma w ogóle węgla na składach i tylko zakup przez pgg ratuje ludzi. Tylko że jak dobrze wiemy teraz to już niemal oficjalnie loteria.
  • Odpowiedz