Wpis z mikrobloga

Cieszę się, że nie jestem kibolem Ferrari, bo w tym roku wymieniałbym już kilka telewizorów.

By wygrać ten wyścig ( lub mocno nawiązać walkę ) wystarczyło nie mieć żadnej strategii, zaliczyć tylko jeden pit.

To jest tak absurdalne, że aż niemożliwe. Te rzeczy dzieją się w F1, XXI wieku. Hindusi z help deska lepiej zarządzaliby tym zespołem

#f1 #formula1
  • 17
  • Odpowiedz
@MyScooter: Nie wiem jakie ma tempo na softach, bo od pierwszego zjazdu nie patrzylem juz na czasy.

Swoja droga, jezdziles kiedys na torze? Wiesz jak wyglada jazda gdy masz za soba kogos z 20 sek. strata, a jak wyglada ona w przypadku, gdy masz za soba kogos w lusterku? Przeciez w tym jest rzecz, to dochodzi czynnik ludzki, to nie gra na playstation
  • Odpowiedz
@MyScooter: Jak mogl leclerc jechac szybciej, jezeli decyzja o zmianie wyszla nagle po wycofaniu Vettela? Tam zespol powiedzial mu o zmianie i pare sekund pozniej zjechal do boksu. To bylo pod koniec samego okrazenia

Byc moze Max je oszczedzal, zobacze pozniej czasy.

I nie mam pojecia jak mozesz nie rozumiec tego co napisalem wczesniej. Inaczej jedziesz z przewaga sekundy, albo dwoch, gdzie nie mozesz sobie pozwolic na zaden blad, a inaczej
  • Odpowiedz
@MyScooter: Leclerc zjechal na stop przy zoltej fladze, powodem byl Vetel.

Nie pisze, ze nie mial tempa, tylko, ze przez #!$%@? strategie nie mial szans nawet nawiazac walki, bo musial zaliczyc o jeden pit wiecej od Maxa. Z mojej strony koniec, bo nie rozumiesz tematu.

Oczywiscie, ze Max ma lepsze tempo niz Charles, ale ktos z lepszym tempem nie zawsze wygrywa, bo do wyscigu dochodza jeszcze inne czynniki
  • Odpowiedz
przecież Ver miał o wiele lepsze tempo i jakby jechali taką samą strategią to i tak by wygrał Max więc xd


@MyScooter: jakby pojechali na jeden stop, to przynajmniej mogliby powalczyć z Maxem, a tak to po prostu oddali wyścig
  • Odpowiedz