Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Nie rozumiem dlaczego ludzie chcą żyć długo. Widzę masę artykułów nt. tego jak zapewnić sobie długie życie a ja bym chciał max po 65 się zawinąć. W tym wieku i tak już nic nie zrobię co miałoby mi sprawiać frajdę, nie wniosek niczego do społeczeństwa, nie wymyślę leku na raka. Będę żyć w coraz bardziej schorowanym ciele, stawy będą siadać, możliwe że pojawi się rak. I nie mówicie mu że jeśli o siebie zadbam to tak nie będzie bo prędzej czy później pojawia się choroby. Czy moje myślenie jest nienormalne?

#przemyslenia

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #631dc6bea08746cacf444bbb
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Przekaż darowiznę
  • 7
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: mam to samo, dlatego nie przejmuje się zbytnio dbaniem o swoje zdrowie, piję, palę, nie odżywiam jakoś specjalnie dobrze. Gdybym zachorował na raka, to prawdopodobnie nie podjąłbym leczenia. Jeśli kiedykolwiek doprowadzę się do stanu w którym będę męczył się z własnym ciałem, to wiadomo co zrobię... Mam nadzieję, że do tego czasu eutanazja będzie w pełni legalna, ale w tym chlewie obsranym gównem pewnie nigdy do tego nie dojdzie.
  • Odpowiedz
PrzyjemnyGórnik: Po prostu masz marne życie, wzorce i perspektywy.
Mam 31 lat, byłem na obozie tenisowym. Zawsze na końcu takiego obozu jest turniej. Wiesz kto to wygral? 71 letni chirurg. Owszem trochę na tesciu, ale za to forma lepsza niż przeciętnego piłkarza z końcówki pierwszej ligi piłkarskiej.

Ze mną w grupie gral 69 letni laryngolog i mnie srogo karał.

#!$%@?ąc ze na pewno ruchają więcej niż tagi. Ten chirurg oczywiście był
  • Odpowiedz
PrzyjemnyGórnik: Po prostu masz marne życie, wzorce i perspektywy.
Mam 31 lat, byłem na obozie tenisowym. Zawsze na końcu takiego obozu jest turniej. Wiesz kto to wygral? 71 letni chirurg. Owszem trochę na tesciu, ale za to forma lepsza niż przeciętnego piłkarza z końcówki pierwszej ligi piłkarskiej.

Ze mną w grupie gral 69 letni laryngolog i mnie srogo karał.

#!$%@?ąc ze na pewno ruchają więcej niż tagi. Ten chirurg oczywiście był
  • Odpowiedz