Wpis z mikrobloga

Chociaż do Halloween jeszcze daleko, to już chciałbym się o coś zapytatać.

Mianowicie od 2 lat w święto to przebieram się za znanych w popkulturze zbrodniarzy.
wiecie, Freddy Kruger, Jason, Mayers itp.
W tym roku już mam też koncept na strój w stylu takiego zbira, ale chciałbym, abyście mi polecili gdzie mogę kupić jeden z niezbędnych elementów przebrania.
Polećcie mi jakąś dobrą rzutłą farbę do mordy. Proszę was.

#wykopobrazapapieza #2137
  • 3
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@PrzeKomentator: cis ci sie pomylilo. Zbrodniarze to Hitler, Stalin, Pol Pot itp. Ty sie przebierales za znane postacie z horrorow conajwyzej. Ale skoro szukasz zoltej farby to moze jednak chcesz byc Mao Zedong-taki tam zbtodniarz o zoltym ryju. Nie polece ci niestety farby chyba ze kastorama. Moze idz do sklepu z akcesoriami dla mimow, albo do kastoramy, tam tez jest farba, moze nie do twarz ale moze sie nada.
@PrzeKomentator: cis ci sie pomylilo. Zbrodniarze to Hitler, Stalin, Pol Pot itp. Ty sie przebierales za znane postacie z horrorow conajwyzej. Ale skoro szukasz zoltej farby to moze jednak chcesz byc Mao Zedong-taki tam zbtodniarz o zoltym ryju. Nie polece ci niestety farby chyba ze kastorama. Moze idz do sklepu z akcesoriami dla mimow, albo do kastoramy, tam tez jest farba, moze nie do twarz ale moze sie nada.


@HANTEK2: