Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@robsonofff: tak, jak przejedzie ostatni samochód to bramki są otwierane żeby pod podium był tłum ludzi. Później można dowolnie chodzić po torze. Dla mnie największym zaskoczeniem było to jak to ludzie wszystko zabierają z toru: reklamy, znaki drs itd. szok :D
  • Odpowiedz
  • 0
@xpemo22x @robsonofff ja się na to szykuje. 3 lata temu byłem nawet bardzo blisko podium bo ludzie wysiadali z kondycja w połowie prostej.
I tak, wtedy tez widziałem jak targali oponę xD i znaki . Nawet wrzucałem na mirko zdjęcia
  • Odpowiedz
  • 0
@robsonofff w tym roku GA (i szczerze żałuje z jednej strony - bo wtedy bylem na 6b, 1 zakręt, a teraz się pałętam i szukam fajnego wolnego miejsca; z drugiej strony te same bilety które brałem w 2019 były ponad 2x droższe xD - żal mi było wywalić type hajsu)
  • Odpowiedz
@robsonofff: Mam taki szalony plan, ze ustawie się przy którejś pustawej trybunie i MOŻE dadzą wejść na wyścig, żeby nie było w tv widać pustych trybun xD
  • Odpowiedz
@robsonofff: Teraz stoją i skanują wszystkich, a jak nie masz miejsca to nawet na schody wejściowe nie pozwalają stanąć. Zobaczymy, będę kampil, jak nie to siądę gdzie będzie miejsce i włączę eleven na telefonie
  • Odpowiedz
@robsonofff: Wiem, ze jeszcze jest czas i to nawet sporo, ale serio xD jestem właśnie na wysokości Variante Ascari i trybuny 13–15 są praktycznie puste. PUSTE. Siedzi kilka osób i tyle
  • Odpowiedz