Wpis z mikrobloga

nowy samochód za 50k PLN? Wymagania to tylko: automatyczna klima, android auto


@MrMate: Niestety nie, nawet Dacia Sandero w bazowej wersji przekracza taki budżet o kilka tysięcy, a i tak klimę manualną trzeba dokupić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@botellon: i pomyśleć że dwa-trzy lata temu się dało. Mogłem wtedy żonie kupić nowe wozidelko. A nie teraz jak umiera :/
  • Odpowiedz
@MrMate: jak sprawdzałem sobie cennik fabii na 2019/2020 rok, to nawet nie tak najbiedniej wyposażoną wersją wyjeżdżało się z salonu za bodaj 56 tysięcy. Dzisiaj bez 71 tysięcy nie ma co wchodzić do salonu.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@citron początek 2019 roku za 90 to miałem ofertę na Octavię i to nie golasa, tylko wziąłem PSA. A tutaj zaraz fabia do tej ceny dojdzie.

@rafal-paszkowski aż tak nie przesadzajmy. Właśnie się zastanawiam czy ratować 10 letnia klasę B i raczej mi wychodzi że się nie opłaca. Ale z drugiej strony ponad 50 nie chcemy wydać bo żona nie będzie chciała tym jeździć.
  • Odpowiedz
Nie doczytałeś wymagań do końca.


@citron:
spokojnie, przeczytałem
i gdyby gość chociaż wysilił się na tyle, żeby skonfigurować ultra biedaka to by zobaczył, że nawet na to 50k pln to za mało ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@PanKracy582 przejrzałem chyba wszystkie marki. Ale czy cennik oddaje rzeczywistość? Nie. Na 4 kupione samochody z domu każdy łapał jakiś radar. Kupuję jednak trochę droższe samochody w okolicach 100-140k. No i ostatniego w 2019 więc chwila minęła.

Więc nie orientuje się na co można liczyć przy tym niskim budżecie i na dzień dzisiejszy.
Nawet mam wieksza wiedzę co do aut za 500k niż tych 10 razy tańszych. Takie BMW za 540k można
  • Odpowiedz
Więc nie orientuje się na co można liczyć przy tym niskim budżecie i na dzień dzisiejszy.


@MrMate:
a wystarczy popatrzeć po stronach producentów, w ekstremalnym przypadku przejść się do jakiegoś salonu i zobaczyć co jest grane

Takie BMW za 540k można kupić z rabatem rzedu 80k, ostatnio szef kupił. Więc nie rozumiem do czego uderzasz.


@MrMate:
tak, w ostatnich czasach sprzedawcom auta zalegają na placach i opuszczają na jednym aucie
  • Odpowiedz
zdjęcie z BMW czy fakturę mam Ci wysłać czy co?


@MrMate:
chętnie, da radę? :)

Nie kupujesz za dużo samochodów prawda?

wystarczająco, żeby wiedzieć że nie da się kupić nowego auta z automatyczną klimą i android autem do 50k PLN
  • Odpowiedz
a wystarczy popatrzeć po stronach producentów, w ekstremalnym przypadku przejść się do jakiegoś salonu i zobaczyć co jest grane


@PanKracy582: a zapytac na mirko mozna, zanim sie uda na wyprawe po tych salonach, czy to skandal jakis xD?
  • Odpowiedz
@MrMate:
nie jestem pewien czy trollujesz czy o co ci chodzi...
wrzucasz kwit sprzed ponad roku
napisałem wyraźnie:

tak, w ostatnich czasach sprzedawcom auta zalegają na placach i opuszczają na jednym aucie ot tak, dla samej frajdy 15% ( )

oraz

od 2019r kiedy sam osobiście coś takiego kupowałeś minęło trochę czasu, teraz są inne realia niestety

czytaj do skutku aż zrozumiesz :)
miłego weekendu, baw
  • Odpowiedz
@PanKracy582: ech dałem Ci przykład bmw z rabatem ponad 80k, wtedy było gorzej niż teraz ;-) Czipów nie było. teraz są. Na bmw też nie czeka się już 18ms+, tylko 6ms, samochodów, które już płyną a chętny zniknął, też jest trochę więcej(nie wierzysz, to zobacz,. że wiele osób ucieka nawet z cesji tegorocznych - ilość możliwych do przejęcia cesji jest dużo większa niż rok dwa trzy temu). Ale tu już musiałbyś
  • Odpowiedz