Wpis z mikrobloga

#koszykowka #sport

Parę dni temu komentatorzy #tvpis narzekali że nie widzą w przerwie co robią sędziowie (czy oglądają powtórki/czy się naradzają), bo realizator TV nie pokazuje, a wspaniała stacja nie wysłała komentatorów do Pragi, tylko komentują ze studio.

Dziś hitu Hiszpania - Litwa w 1/8 nie pokazują w TV (bo pokazują w tym czasie skróty 1 kolejki Ligi Mistrzów i Sportowy Wieczór xD), tylko w necie, więc ciężko było tych komentatorów co ich mają na miejscu posadzić w dziupli żeby skomentowali ten mecz.

A jutro w południe będą #!$%@?ć mądre głowy że ten Eurobasket i gra Polaków przyczyni się może do rozwoju dyscypliny. Banda tępych członów.
  • 5
  • Odpowiedz
@delpiero777: no niby, ale uważam że ten komentarz na TVP jest zły, ale nie zabija jakoś odbioru do końca, natomiast brak komentarza, kiedy oglądasz w TV (a jeszcze gorzej na kompie) to wybrakowane widowisko. Ja zamiast oglądać to krążę, a to wykop, a to Twitter, itd., bo trudno mi uwagę utrzymać jeśli natężenie głośności jest tak jednostajne
  • Odpowiedz
@cult_of_luna: Francja - Turcja też było tylko w necie, a w TV wtedy jakieś zawody strongmanów i to nie na żywo xD Bonus chociaż taki, że zajebiście się ogląda te mecze bez komentarza, zwłaszcza przy pełnej hali (oddałbym wszystko, żeby tak obejrzeć mecz Polaków - takie rozwiązanie jak w eurosporcie byłoby idealne).
  • Odpowiedz
@cult_of_luna: dla mnie na przykład brak komentarza to błogosławieństwo, zaczynam dochodzić do wniosku, że tak chciałbym oglądać wszystkie dyscypliny - odgłosy z hali plus ewentualnie jakieś napisy na ekranie żeby człowiek się orientował przy jakichś niejasnych sytuacjach
Oczywiście kwestia gustu, ale fajnie by było gdyby człowiek mógł pilotem włączać/wyłączać komentarz i zdecydować jak chce oglądać
  • Odpowiedz