Wpis z mikrobloga

No powiedz kto tyle doł? Chcieliście grania za 4zl to macie rekomendacje kupna DLC i innych polecanych gier. KUPNA, już tłumacze: kupno to jak płacicie za grę a nie ze jest za darmo w abonamencie (tłumacze bo klockarze nie kupują gier wiec pewnie większość z nich nie wie albo zapomniała jak to się robi). Niedługo zapewne rekomendacje zamienią się w chamskie reklamy konkretnych firm jak już się przyzwyczai graczy. Ale, a-ale gejpas #xbox #ps5
dzeksondzekson - No powiedz kto tyle doł? Chcieliście grania za 4zl to macie rekomend...

źródło: comment_1662742612qjR4JxZJnhhiNmfUVtXOdK.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@dzeksondzekson:

Chłop marudzi, że teraz Xbox daje 1 (jedno) okienko z reklamą swojego DLC, kiedy na X360 normalnie na głównym ekranie były telewizyjne reklamy nowych filmów, seriali, chipsów czy albumów muzycznych xD
Postęp jest niezaprzeczalny!

Na Playstation też jest coś takiego jak na screenie wyżej, ale tam można to wyłączyć.

Ja ogólnie wolałbym sobie móc spersonalizować wszystkie kafelki, żeby wyświetlały tylko to co mnie interesuje, a nie gówno, które tabelkowi z
  • Odpowiedz
@Beeercik: przecież w obu przypadkach pojawia się to dopiero jak wejdziesz w interakcje z konkretnym kafelkem aplikacji i dotyczy właśnie tej aplikacji, nie jest to na stałe wywalone na głównym ekranie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
wywalone


@quag7: jeden kafelek na 5% ekranu jest mniej 'wywalony' niż pasek na 1/3 ekranu imo

Nie mówię, że to dobrze, że jest nawet i ten jeden kafelek, ale artykuł kłamie bo wspomina o trzech
  • Odpowiedz
@dzeksondzekson: nie wiem jak u was ale ja te rekomendacje mam od dawna. Jak HBO Max wchodziło do PL to był kafelek z HBO, teraz był dosyć długo kafelek z Disney+. Nie robi mi to różnicy bo zwykle nie zwraca się na to uwagi ale gdyby można to było zagospodarować po swojemu to byłoby lepiej.
  • Odpowiedz