Wpis z mikrobloga

Serdecznie przepraszam hobbystów ASG, że się z nich śmiałem kilka lat temu.
Patrząc na wyposażenie i poziom drugiej armii świata, dochodzę do wniosku, że 57 Samodzielna Kompania ASG jak i cała reszta fanów i hobbystów ASG, jest z dużym prawdopodobieństwem wyszkolona lepiej niż niejeden żołnierz rosyjski.

#ukraina #rosja #polska #asg #wojna
Pobierz niochland - Serdecznie przepraszam hobbystów ASG, że się z nich śmiałem kilka lat tem...
źródło: comment_1662729173S8LftDnTtxaqOCeZXi7XL5.jpg
  • 19
via Wykop Mobilny (Android)
  • 18
@niochland: jak byłem młodszy i bawiłem się w ASG to razem z nami biegali także żołnierze z pobliskiej jednostki (razem była ich trójka), nie dość że robili nam różne krótkie szkolenia z poruszania się w terenie, prowadzenia ognia zaporowego, to jeszcze uczestniczenie w tym z nimi u boku to była niesamowita sprawa dla miłośników militariów. Także śmiechy śmiechami, ale ja na przykład wspominam super.
No bo w sumie jest. Mają pojęcie o taktyce, CBC, TW. Zmienić kulki na prawdziwe to nie dość, że frajda to i przyjemność #!$%@?ć jakiegoś kacapa, który jeszcze wczoraj siedział w jakimś łagrze i pojęcie o wojnie to ma z filmów.
@Pyrakus tak czy inaczej byś wiedział jak mniej więcej i skąd możesz dostać czy w jaki sposób wyczyścić obiekt. Taki kacap no cóż, zero pojęcia a przygotowanie również zero. Po prostu większe szanse.