Wpis z mikrobloga

@lifapek: Kiedyś była taka knajpa w #lublin
To byli czasy, dostałem tam stylizowaną szklankę na pepsi jako gówniak (ojciec lubił sobie chlapnąć i mnie zabrał tam).
  • Odpowiedz
@ToNieOn Ale wiesz, że właśnie szkoda, że nie byłem w takich czasach dorosły, bo bym uprawiał prawdziwe biznesy, a nie kisił się w sklepie by zarabiać na pięćsetplusy? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jakiś drań zlikwidował ci posta, nie było tam nic przecież złego. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
bo bym uprawiał prawdziwe biznesy


@DIO_: XD
Płaciłbyś mafii i biznes przestałby się opłacać. Albo ukradliby ci twój biznes bo jakiś były UBek miał podobny i wchodziłbyś mu w szkodę. Albo wykończyłaby cię skarbówka jak wiele firm w tym okresie bo prowadzili je ludzie z poza układu.
  • Odpowiedz
Jakiś drań zlikwidował ci posta, nie było tam nic przecież złego.


@DIO_: Upośledzona moderacja. Co zrobisz? ¯\_(ツ)_/¯
Chociaż teraz mamy upośledzoną moderację a wtedy upośledzone służby. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Ale to ja bym był w mafii.


@DIO_: To już byś nie żył. Cała dawna wierchuszka wącha kwiatki od spodu bo za dużo wiedzieli. Przeżyły kapusie w stylu Masy i pojedyncze niedobitki które siedzą i szybko nie wyjdą. Kolikowski - Pershing, Baranina - dawna agentura WSI która szlify doświadczenie zdobywała jeszcze w aferach Zalew i Żelazo dostała swoje 9 gram ołowiu albo jak Baranina wychustała się pod celą na pasku. (
  • Odpowiedz