Wpis z mikrobloga

Czy może mi ktoś pomóc rozwiązać problem z #garageband na #macos #monterey #macbook #produkcjamuzyki
Podczas uruchamiania aplikacji zawiesza się na aktualizacji wtyczek z takim komunikatem:

"Wtyczka GarageBand nieoczekiwanie zakończyła pracę podczas próby użycia wtyczki Audio Unit „Velvet_x64” przez „AIR Music Technology”.
Ta wtyczka może wymagać uaktualnienia."

Potem wyskakuje okienko startowe Uaktualniam informację wtyczkach Unity Audio i na tym wiesza się program ?
  • 9
@kutwa_sprytny: Wtyczki od tej firmy to druciarstwo. Nie są komaptybilne z M1, a w dodatku środowisko Rosetta ma z nimi problmemy. Moje zdanie jest takie - na Macach M1 używasz tylko wtyczek które natywnie wspierają ten układ. Jeśli będziesz miał jakieś problemy to śmiało, pytaj.
@kutwa_sprytny: Aaaa i ważna rzecz - jeśli masz problem z wejście do lokalizacji to z menu bar wybierz opcję GO i przeklej jedną z tych ścieżek co wrzuciłem wyżej np.: /Library/Audio/Plug-Ins/

From the Finder menu bar, choose Go > Go to Folder, type "/Library/Audio/Plug-Ins/Components" into the Go to Folder field, then click Go.