Wpis z mikrobloga

  • 1
@tikoczento no i to szanuję, na poczatku trolling a później mądre wypowiedzi.
Tylko troszkę szkoda że to wszystko w odpowiedzi na jeszcze większy trolling ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@vasolvan0991: Ale te madki durne. Super, zaakceptuj swoje dziecko i mu wmawiaj, że odstające uszy są spoko.Ale w szkole czy na podwórku to rówieśnicy dadzą temu dziecku popalić i co ci po akceptacji.

Byłem takim dzieckiem, nawet lekarka mówiła, że dobrze uszy zoperować teraz, bo potem będzie ciężko.
Ale oczywiście dla mamy jestem najładniejszy i #!$%@?.

Szkoła wszystko zweryfikowała, naśmiewanie się i ciągłe przytyki. A wystarczyło naprawić to co #!$%@? i
  • Odpowiedz
@vasolvan0991: Tu nie chodzi o to żeby rodzic akceptował swoje dziecko ale żeby dziecko w przyszłości nie miało żalu do rodzica ze nic nie zrobił np jak te np nieodpowiednio rosło lub miało krzywe zęby
  • Odpowiedz
@korpoRator: #!$%@?ą mnie ludzie, którzy robią sobie dzieci i się martwią, że najgorsze co ich dziecko może spotkać to bycie brzydkim :D Jest 50% szans, że dziecko będzie wyglądać jak Ty :D także matematykę pozostawiam tobie xDDD
Ja myślę, że jak by była brzydka po tobie i miała #!$%@? uszy to może chociaż by twardo stąpała po ziemi i była prawnikiem w przyszłości, bo przecież nie modelką. Nie ma tego złego.
  • Odpowiedz
@vasolvan0991: obejrzałam zdjęcia tych dzieci co tam ludzie wstawiają i doszłam do wniosku, że ludzie są nienormalni xD normalne dzieci, normalne uszy, każdy jest jakiś, a ci robią z tego tragedie, albo w drugą stronę "akceptacja kłapouszka hehhe" xDDD #!$%@? powinno się wyrabiać jakieś licencje na dzieci.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@korpoRator: #!$%@?ą mnie ludzie, którzy robią sobie dzieci i się martwią, że najgorsze co ich dziecko może spotkać to bycie brzydkim :D Jest 50% szans, że dziecko będzie wyglądać jak Ty :D także matematykę pozostawiam tobie xDDD

Ja myślę, że jak by była brzydka po tobie i miała #!$%@? uszy to może chociaż by twardo stąpała po ziemi i była prawnikiem w przyszłości, bo przecież nie modelką. Nie ma tego złego.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@korpoRator: spoko luzik, po prostu po lekturze tych komentarzy jestem w szoku jak ludzie się zachowują i jaką wagę przypisują takim duperelkom jak uszy, czy to, albo temu czy dziecko jest ładne. :D

@little_muffin: nie mamy na to żadnego wpływu więc nie ma się co zbytnio przejmować ale raczej każdy rodzic chciałby, żeby jego dzieciak był piękny i mądry. Mało tego, nawet jak jest brzydki to w oczach rodzica i
  • Odpowiedz