Wpis z mikrobloga

Czy ja jedyna mam negatywne odczucia co do Anastazji? Mam wrażenie, że ta kobieta jest kompletnie pozbawiona emocji. #!$%@? ją traktował - fakt. Nie powinna dawać sobą pomiatać - też fakt. Ale faktem jest też, że trzeba być chyba osobą totalnie bez empatii żeby nie potrafić jakkolwiek odnieść się do emocjonalnego monologu drugiej osoby, która przeżyła traumę (jakieś słowo, przytulenie, cokolwiek). Chociażby jako koleżanka… Jako człowiek. Serio tylko ja tak uważam?
#hotelparadise
  • 11
  • Odpowiedz
@Activee: może jest pierdzielonym stoikiem( ͡° ͜ʖ ͡°) albo tak jej cisnął ze juz miała dosyć i poprpstu powiedziała sobie dosyć. Tak naprawde mamy okrojone video. Ja mam tak samo jak mnie ktoś wkurzy, lub obrazi ale przeprosi, to staram się być obojętna przez dzień czy coś żeby dać do zrozumienia ze ta osoba przesadziła
  • Odpowiedz
@Activee: Już to pisałam w innym komentarzu, ale z tego co widziałam to byl taki moment ze było widać ze ona zaczyna coś mówić i wtedy była pokazana twarz Igora i puszczona nutka. Wiec może ona coś mu odpowiadała ale chcą ja pokazać jako małomówna/nudna, wiec tego nam nie pokazują?
  • Odpowiedz
@Activee: To już było w poprzednim odcinku gdy otworzył się przed nią w pokoju. Teraz dowiedzieliśmy się że pomimo traumy Igor zachowuje się jak dupek, naśmiewa się z Anastazji, z jej sposobu mówienia przy chłopakach, czyli serwuje innym podobne zachowania jakich sam doświadczał. Co więcej ma problem z komunikacją bo nie rozumie niuansów i ma bardzo 0-1 podejście, więc trudno mu wytłumaczyć że czasem przegina.
  • Odpowiedz
@Activee: Startujesz w niemieckim HP, w trakcie dowiadujesz się, że Twoją wioskę w Polsce bombardują a rodzina i przyjaciele muszą uciekać. Jakiś znany od tygodnia Niemiec, #!$%@? Ci za uchem, że w młodości był grubasem i łapali go za cycki... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Activee: Jak jej się zwierzał z dzieciństwa za pierwszym razem, to go przytuliła. Za drugim razem szantażował ją emocjonalnie za swoje głupie teksty, które ją dotykały. Zrozumiał swój błąd, ale natychmiast zaczął robić z siebie ofiarę "jak to ja miałem źle". Strzelił zwykłego focha, nie ma za co przytulać.
  • Odpowiedz
@Activee: tylko w amerykańskich filmach ludzie się po każdym płaczliwym wyznaniu przytulają, w normalnym świecie ludzie mają swoje granice i okazują zrozumienie na różne sposoby
  • Odpowiedz