Wpis z mikrobloga

Nie wiem jakim trzeba być "doradcą do spraw uwodzenia kobiet" aby doradzać klientowi z wyglądem #przegryw aby wychodził na ulice i zaczepiał przypadkowe dziewczyny, przecież taki chłopak sie szybko zdemotywuje bo 99 procent lasek go zwyczajnie odrzuci, takie coś może tylko zadziałać jeśli gośc jest mega przystojny i szuka laski na jedną noc.

Ci ludzie naprawdę mają poważny problem a goście sobie robią z nich jaja i zamiast doradzić im jak poprawić swój wygląd, jak sprawić aby człowiek stał sie bardziej interesującym rozmówcą i nauczyć go szukania okazji do poznawania nowych osób, to trenerzy wysyłają ich na bardzo głęboką wode przez co robią z siebie idiotę i może mieć to katastrofalne skutki jeśli chodzi o pewność siebie, już pomijajac że takie nagabywanie przypadkowych osób jest po prostu nieprzyzwoite i chamskie.

Nie wiem może sie mylę, poprawcie mnie jeżeli uważacie co innego.

#podrywajzwykopem #uwodzenie #podryw #psychologia #przemysleniazdupy
  • 5
@Kielek96: z tego co pamiętam, to w tych ćwiczeniach z uwodzenia na ulicy nie chodzi żeby zaciągnąć taką z ulicy do łóżka, tylko żeby zapytać o godzinę / drogę do jakiegoś miejsca, itp, żeby przełamać pierwszy stres związany z gadaniem z różowymi