Wpis z mikrobloga

@Luna_verde też miałam takie odczucia, w ogóle bije od niej vibe takiej patusiary spod bloku. dodatkowo jest zaniedbana, niechlujny makijaż, brudne skarpety, włosy ledwo przyczesane i byle jakie ciuchy. jest potencjał na dramy.
  • Odpowiedz
@amberwaves: Ja miałam skojarzenia z jakimiś zaburzeniami osobowościowymi i byłam niemiło zaskoczona tym, że ma dziecko, bo od razu sobie pomyślałam, że mu zafunduje takie traumy, że końca życia będzie sie z nich leczyło.
Powinna zostać odrzucona w przedbiegach, ale stawiam dolary przeciwko orzechom, że Olszak przepchnął jej kandydaturę.
  • Odpowiedz
@amberwaves: Tatuaży nie zauważyłam, bo wyraz jej twarzy zmonopolizował moją uwagę.
Dymy będą nie z tej ziemi. Jeszcze jak ją sparują z tym miłośnikiem samochodów to dopiero będzie się działo, bo wyczuwam w nim amatora dopracowanych wyglądowo tzw. lasek, a Marta się w ten wzorzec nijak nie wpisuje.
Za to ona może w takich bad boyach gustować i będzie o niego zabiegać a on się będzie od niej oganiał. I nie
  • Odpowiedz
@Luna_verde: na mnie podobne wrażenie wywarła, widziałabym ją w takim fartuszku i czepku krzyczącą "schabowe dwa razy", po pracy zabiera dziecko na plac zabaw ale nie bawi sie z nim tylko jara fajki na ławeczce a w domu nie ma komu posprzątać bo przecież zajmuje sie dzieckiem. W skrócie pato-vibe.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Luna_verde: mi się nie spodobało, że 'ona się cieszy bo będzie miała na gotowe. Rodzinę, męża'. No tak, cyk i magia xd
Mam podobne odczucia jak poprzednicy - będą dramy, bo to jedna z tych bab, których jak nie możesz jej znieść kiedy jest najgorsza... + zajmuj się mną beciaku xD
  • Odpowiedz