Wpis z mikrobloga

przyszlo kolejne #lego do kolekcji. Marvel SH sanctum sanctorum. Wygladowo pasuje do hotelu butikowego, szkoda ze wymiary troche inne i nie pasuje :/ no ale ze oba narozne to bedzie po drugiej stronie ulicy.
po pracy zaczynamy zabawe.

jak narazie plusy
- nie lubie minifigow ale chcialam miec iron mana to mam.
- w instrukcji info ze beda zamieniac foliowe woreczki na papierowe. mysle ze duzy upgrade bo ilosc plastiku jaka robi lego jest porazajaca, wiec chiciaz te woreczki niech beda eko. papier tez lepiej podziala na zawartosc - plastik o plastik jednacz czasem rysuje

minusy:
- wyglada na zapychanie ilosci elementow malymi klockami
- duuuzo naklejek. cale szczescie wiekszosc nie musi byc naklejana i mozna zostac z bardzej uniwersalnymi klockami.
- wymiarowo rozni sie szerokoscia od modularow

#jaramsie #lego #marvel
Fate-of-Furia - przyszlo kolejne #lego do kolekcji. Marvel SH sanctum sanctorum. Wygl...

źródło: comment_1662536419vCzWbfSC6qLO1eggdSlw62.jpg

Pobierz
  • 9
w instrukcji info ze beda zamieniac foliowe woreczki na papierowe. mysle ze duzy upgrade bo ilosc plastiku jaka robi lego jest porazajaca, wiec chiciaz te woreczki niech beda eko. papier tez lepiej podziala na zawartosc - plastik o plastik jednacz czasem rysuje


@Fate-of-Furia: też to widziałem. Fajnie byłoby, jakby to po prostu zrobili, bo dodawanie do każdej paczki makulatury z informacją o czymś, czego nie ma zdecydowanie nie jest eko
@damw: @Polanin mialam na mysli to, ze foliowe łatwiej sie sciskaja w pudelku wiec sciskaja zawartosc. nie wiek jak to opisac ale elastycznosc plastiku sprawia ze jak sie obraca pudlem to te klocki z srodku sie kotluja. przy domowym uzytku tego tak nie czuc ale jak paczki leca po tasmach, dostawczakacg itd to o siebie sie obijaja. nie wiem czy papier znaczaco wplynie na to, ale ze jest odrobine sztywniejszy i