Wpis z mikrobloga

Lol wiedzieliście o tym jak warlock zagra taką karte co niszczy wszystkie karty na ręce przeciwnika niezagrane w przeciągu 3 tur, to ten efekt anuluje karta z nasyceniem. Jak się nasyci raz to efekt znika.

Nie wiem czy to bug czy tak ma byc.
#hearthstone
  • 11
  • Odpowiedz
@kodecss: #!$%@? tych mechanik tyle że część triggeruje się prawidłowo, część zachowuje się różnie. Gorzej jest w ustawce gdzie grając piratami do tej pory nie wiem czy pojawi się jeszcze jeden pirat 1/1 z szarżą czy już nie (ʘʘ)
  • Odpowiedz
@Ogniste_Jezyki_Sprawiedliwosci:
Masz tą kartę która ma taki opis "Podpal wszystkie karty w ręce przeciwnika. Po trzech turach podpalone karty, które nadal będą w ręce, zostaną zniszczone!"

No i ten efekt spopielenia zostaje anulowany na kartach które mają Nasycanie na sobie. Mimo, że ich nie zagrasz. Wystarczy że nasycą się raz[zginie przyjazny stronnik] i efekt spopielenia z tych kart znika.

Moim zdaniem tak nie powinno być.
kodecss - @OgnisteJezykiSprawiedliwosci: 
Masz tą kartę która ma taki opis "Podpal w...

źródło: comment_1662544765PXu3LIAbgumfPvZfswmNMZ.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@kodecss: tylko jak zmienisz koszt to jest dalej ta sama karta, z tym samym efektem o innym koszcie, a po nasyceniu karta uzyskuje jakiś dodatkowy efekt czyli inna karta. To czy jest to bug czy nie trzebaby sprawdzić jak to się zachowuje z mechaniką splugawienia. Jeżeli nie niszczy to tak ma działać, jeżeli niszczy to bug.
  • Odpowiedz
@Pucha12: To by było wszystko okej.
Ale ten efekt działa nawet na kartach, które nie osiągnęły celu nasycenia.
Mamy tego błazna co za 3 śmierci dopiera 3 karty
Miałem go na ręce, zginął 1 stwór i efekt się anulował a błazen potrzebował dalej 2 karty.
  • Odpowiedz