Wpis z mikrobloga

Moja zgemma h2s z dwiema glowicami wziela i sie popsula i w zwiazku z wymiana mam pytanie do ekspertow:
- jaki dekoder kupic z 4 glowicami (mozliwosc odtwarzania 4 roznych kanalow jednoczesnie lub ewentualnie streamowanie ich przez ZeroTier poza siec domowa)?
#cccam #zgemma
  • 5
@Miecz12: czyli mam rozumiec ze sygnal idzie jednym kablem do 2 glowic, wiec jak chce wiecej niz dwie, ktore mialem do teraz zeby obslugiwal naraz to potrzebuje wlasnie switch i/lub konwerter tez wymienic?
Czyli np taki Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream bylby odpowiedni i potrzebuje tylko odpowiedniej konfiguracji?
I czy ten Vu+ ma opcje transkodowania?
@cochize1: sprawdź w opisie czy ma, ja go nie mam więc nie będę się mądrował bo nie wiem, potrzebujesz po prostu coś co obsługuje unicable co wyśle sygnał jednym kablem do dekodera właśnie, jeśli teraz nie masz żadnego switcha a konwerter jakiś twin czy quad, to najlepiej kupić konwerter unicable i do tego rozdzielaczami zwykłymi z powerpass rozdzielić na wszystkie dekodery/głowice, jeśli chodzi o dekodery na linuxie, to nie powinieneś mieć
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@cochize1: gigablue UHD 3x
Podłączasz jeden kabel do dekodera, musisz mieć konwerter, który obsługuje Unicable. Trochę też zabawy z konfiguracją głowic jest.