Wpis z mikrobloga

Fajnie wrócić na nowej postaci. Gra na prawdę się rozwinęła od releasu, chociaż wpływ na moje postrzeganie gry mógł mieć fakt, że rushowałem level do 60 jak najszybciej. Teraz jest na prawdę przyjemnie, chodzę sobie zbieram kamyki, gałązki, roślinki, skóruje zwierzynę, eksploruje świat, miasta tętnią życiem, crafting ma sens, fajne bronie. Jakby jeszcze więcej rodzajów mobków było i ciekawsze questy z jakimiś zagadkami a nie typowe idź zabij, zbierz to na prawdę gra byłaby 10/10.
#newworld
  • 10
@matusek123: Gram od wczoraj i jest spoko, chociaż gra bardzo dziwnie działa miejscami. W mieście mocno fpsy lecą i wszystko poniżej 60 klatek daje uczucie jakby się grubo cięło. W terenie mam 70-90 fps a i tak jakiś microstuttering czasem i lekki desync. To tak chodzi?
@matusek123: Długo się bawiłem ustawieniami graficznymi i poza teksturami czy podłożem to praktycznie niewiele się zmienia czy jest low czy mid czy high. Postać wyglada super, ale otoczenie faktycznie rozmazane.

Gram na lapku z Ryzenem, RTX3050 i 24GB ramu.
@puzonyyx: ja mam 1080TI i 16GB ram na blaszaku i tez mi super dziapa poza miastem, a w miescie nawet 30 FPS. Wnerwilem sie i zszedlem na srednio-wysokie ustawienia. Niby lepiej, ale coagle w mieście mniej. Mam wrazenie ze RDR2 dziala lepiej :D