Wpis z mikrobloga

Mam takie dziwne hobby, nie zrozumiesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Od 11 lat na wykopie, w międzyczasie zrobiłem notatkę o ~4200 użytkownikach. Nie robiłem tego od początku, długie lata byłem nieaktywny, nawet logować mi się nie chciało, ale tak średnio 1,5 notatki dziennie wyjdzie. Mówimy o nowych notatkach, nie dopisywaniu czegoś do starej notatki.

#lechwalesacontent #glupiewykopowezabawy

Sporo to usunięte/zbanowane konta, ale znaczna większość nadal działa (nie sprawdzałem aktywności). W większości oznaczam sobie:
- osoby agresywne, którzy widać, że w necie głównie wyładowują swoje frustracje, ich poglądy niekoniecznie będą spójne, po prostu lubią gównoburze
- ludzi, z którymi totalnie nie warto dyskutować - bez detali, krótkie słowo na "d"
- skrajne poglądy, z którymi się nie zgadzam, tak żeby wiedzieć "w razie w" - są tu zarówno lewacy, głosiciele równości i szacunku, którzy obrzucają ludzi błotem dla zasady, jak i prawacy, którym wszystko kojarzy się z gównem, a także: przegrywy, nocniki, ćpuny, *-pille - te ostatnie najczęściej są w całym pakiecie do jednej osoby
- zarzutkowców, którzy jednego dnia mają jakiś bardzo chwytliwy problem z dziewczyną, drugiego dnia z żoną, trzeciego są przegrywami, a czwartego pływają na jachcie, żeby w porcie kupić kolejne BMW ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale czasem też "normalne" notatki, że @ bkwas robi ładne świecidełka, ktoś tam jest lekarzem i mądrze pisze, ktoś tam, że jest bliską rodziną takiej jednej, którą znam, ktoś mi z czymś pomógł, takie tam.

Co mi to daje? Nie wiem xD Mam trochę manię zbieractwa, zbieram głównie dane, mniej przedmioty (bo te zajmują fizyczną przestrzeń).

Na pewno ułatwia pomijanie dyskusji, które są zbędne. Takie co nic nie wniosą albo są zwyczajnie kłamstwem. Głównie czytam, nie piszę, bo pisanie w wątku 120 komentarzy mija się z celem, a przeglądanie wpisów/znalezisk świeżo dodanych to jak kąpiel w szambie.

No to tyle. Pochwalić albo pożalić się chciałem.
noekid - Mam takie dziwne hobby, nie zrozumiesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Od 11 lat na wykopie, ...

źródło: comment_16624540100FysYX5vZe3eqtGVvegdFo.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach