Wpis z mikrobloga

No i co dalej? Przeszedłem całe Duolingo, wszystkie lekcje, zagadnienia mam na poziomach legendarnych. Czy to wszystko? Tylko 3 sekcje ? Nie ma nic bardziej zaawansowanego? Troszkę jestem zawiedziony, bo myślałem, że jak wszystko zrobię, odblokują się kolejne sekcje, bardziej zaawansowane. Zajęło mi to wszystko 127 dni, obecnie liga diamentowa, 60 tyś pkt , Fakt że było mi łatwo, coś tam język znałem (uczyłem się kiedyś na kursach w speak-up oraz w pracy) prawie całe słownictwo użyte w Duolingo znałem wcześniej. A bardziej mi chodziło o przypomnienie rzeczy, czy zasad gramatyki które się jednak z czasem zapomina. Czyli teraz pozostaje mi tylko powtarzanie lekcji??
#duolingo #angielski #angielskizwykopem
kecajek - No i co dalej? Przeszedłem całe Duolingo, wszystkie lekcje, zagadnienia mam...

źródło: comment_1662422558KVFwMWiXRjmqMj0sFCfq6a.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@kecajek: teraz możesz zacząć robić kurs polskiego po angielsku ( ͡° ͜ʖ ͡°) no niestety duolingo to jakieś góra A1 i pół, do uzupełniania słownictwa polecam memrise
  • Odpowiedz
@Baleburg: @kecajek:
Gramatycznie nie zgadzam się z tym A1 z hakiem. Na duolingo masz wszystkie czasy, strony bierne, i tryby warunkowe, trzeba szukać konstrukcji gramatycznych których tam nie ma, a większość ma swoje indywidualne lekcje. I na pytanie "Czy to wszystko?" się nasuwa odpowiedź, że czego brakuje? :)

Ponad rok temu wrzucili info, że pracują nad nową wersją, ale kiedy będzie to. ¯\_(ツ)_/¯

Nowy kurs już w tej
  • Odpowiedz
@Deykun: tak, tak . Z tym mieszaniem źródeł masz jak najbardziej rację. Staram się korzystać z innych źródeł, podręczniki, fiszki, a przede wszystkim slucham podcastów na Spotify ,YT , kanałów na Hello Talk zwłaszcza jak jeżdżę w samochodzie . Niestety nie mam jakichś specjalnych zdolności do nauki języków obcych. Widzę , że im więcej staram się uczyć ,tym bardziej jestem świadomy ile jeszcze mi brakuje, jak dużo muszę jeszcze włożyć pracy.
  • Odpowiedz