Wpis z mikrobloga

Ale Tromba sobie wywiadem strzelił w kolano XD
Zawsze myślałem że to kumaty gość a nie rozumie prostych rzeczy...
Jeszcze ludzie ostro zjechali Murcix w komentarzach pod jej poprzednim filmem XD wczorajszego jeszcze nie oglądałem
Ekipa B cierpi, niedługo będzie rozłam i próba pogodzenia się części osób przez Paulinę MiniMajka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#friz #ekipa #tromba #murcix #genzie
  • 7
  • Odpowiedz
@MrBeast:

Zawsze myślałem że to kumaty gość a nie rozumie prostych rzeczy...


Nie na darmo dostał ksywę melepeta. On nic nie kuma, nic nie ogarnia. Proste czynności manualne go przewyższają
  • Odpowiedz
@MrBeast: Ja mialem podobnie. Przed tym wywiadem nie chcialem wyrokowac kogo wina, ze ekipa B odeszla od friza i wina zawsze lezy po kazdej ze stron, a teraz widze, ze nalezy sie szacunek frizowi i dla wilka z bluszczowej , ze z nim/nimi wytrzymywali tyle czasu.
A na dopełnienie tego ten "dziennikarz", który lize tylek trombie za kazdym razem jak sie wypowiada ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@MrBeast jakby był kumaty to by nie obraził się na Friza, dzięki któremu wszystko zawdzięcza tylko dalej by z nim nagrywał. A po drugie widać, że chciał wydusić z siebie żale publicznie. Jestem tylko ciekaw czy faktycznie poszło o akcje czy jednak o próbę negocjacji procentów zysków z Tromby i Marcysi.
  • Odpowiedz