Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Zastanawia mnie co mógłbym zrobić w mojej sytuacji. Poznałem pewną dziewczynę podczas wesela, nie była jednym z gości. Pogadałem z nią kilka minut pod wpływem, dostałem FB. Na drugi dzień wysłałem jej zaproszenie, ale pozostało bez żadnej odpowiedzi. Z tego co pamiętam, sama zaproponowała, że poda mi insta. Odnalazłem ją sam na instagramie. Natomiast zastanawiam się, czy pisząc teraz do niej nie zbłaźnię się tylko lub czy następna moja inicjatywa nie zostanie przez nią zlana. Wiem, że niby lepiej żałować, że coś nie zrobiło niż, że się nie zrobiło. A wy #rozowepaski jakbyście zareagowały ?

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6314b88d2b78520d6299abec
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 7
@AnonimoweMirkoWyznania:
Podałeś fb, więc prawdopodobnie przegrałeś. Nie podaje się łaskom na początku FB. Trzeba było podać numer i napisać smsa. Bez tych wszystkich messengerow i Whatsappow. Zaburzyłes tajemniczość w procesie początkowego poznawania. Musisz być jak przyczajony tygrys, ukryty smok. Musisz być jak ten mnich z klasztoru shaolin, który miesiącami się uczy i kontempluje. Musisz być jak ten ukraiński pies saper, który nie leci bezmyślnie do przodu, tylko sprawdza i obwą#!$%@? teren.