Wpis z mikrobloga

##!$%@? ciekawa teoria:

Ok, muszę tylko porozmawiać o tym z ludźmi, bo mnie to trapi. Wiele osób ma problemy z tym serialem i wiele osób broni go jako nowego ujęcia.

Na początku 2010 roku było wiele spekulacji, że Amazon pracował nad serialem o serii gier wideo Dragon Age i po prostu pojawiał się od czasu do czasu jako coś, co wciąż było w fazie rozwoju.

Myślę, że po tym, jak Amazon uzyskał prawa do LotR, tak naprawdę nie stworzyli nowego projektu. Myślę, że po prostu przekształcili swoje, już istniejące plany dotyczące serialu o Dragon Age w Rings of Power.

Mam kilka punktów na poparcie tego!

Najpierw elfy będące celem rasizmu. To nigdy nie pojawiało się u Tolkiena, ale jest to GŁÓWNY temat w Dragon Age. W rzeczywistości obelga, której ludzie używają w stosunku do elfów: „ostre uszy” ("knife ears"), pochodzi z Dragon Age. Nie mogę znaleźć go używanego nigdzie indziej. Jeśli się mylę, poprawcie mnie!

Po drugie, stroje krasnoludów nie są ozdobione stylami przedstawionymi w książkach czy filmach LotR. Wyglądają jednak jak krasnoludy Orzimar z Dragon Age, wśród nich są kobiety-krasnoludy, które nie mają bród i pochodzą z wielu grup etnicznych. Niektóre fryzury krasnoludów pochodzą z gier.

Ton Galadrieli, że Sauron powróci w każdej chwili, pasuje do mrocznego pomiotu wroga, który może dosłownie powrócić w każdej chwili w Dragon Age.

Po prostu wszystko pasuje!

#lotr #rop #ringsofpower
marcelus - ##!$%@? ciekawa teoria:

Ok, muszę tylko porozmawiać o tym z ludźmi, bo ...

źródło: comment_1662235082RljMlJ8wzKu2ETc9qmiZyW.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
@marcelus: Człowiek spadający w meteorze/komecie zwiastującej zagładę to kopiuj wklej z Diablo 3, mamy tu też Galadriel zrobioną na ciri i motywy z wielu innych gier i filmów. Po prostu twórcy mają kiepską wyobraźnie i kopiują pomysły skąd się da.
  • Odpowiedz
Człowiek spadający w meteorze/komecie zwiastującej zagładę to kopiuj wklej z Diablo 3


@Zuben: To akurat motyw mitologiczny który zaadaptowały nie tylko gry ale szerzej cała popkultura. Choćby znany od prawie stu lat Superman.
  • Odpowiedz