Wpis z mikrobloga

Czołem! Mam takie pytanie do Mirków, którzy noszą włosy średniej długości (góra w okolicach 20cm).
Aktualnie jestem jeszcze w trakcie zapuszczania włosów ale za 1,5-2 miesiące planuję iść w końcu trochę ogarnąć czuprynę i bardziej ją wystylizować w to co docelowo chcę nosić. Włosy falowane (zwłaszcza na końcach, tam nawet lekkie loki się robią), gęste i sztywne. Moje włosy zakręcają się mniej więcej tak jak na pierwszym filmie i załączonym zdjęciu.
Efekt jaki chcę osiągnąć to coś w stylu poniższych (tak wiem, 2 ma proste włosy) i to ze zdjęcia. W poniższych filmach mówią o "warstwach" i coś takiego mnie interesuje.

1 , 2 , 3

Możecie polecić jakiegoś barbera/fryzjera/stylistę, który wysłucha czego oczekuję, doradzi i nie zepsuje mojej kilkumiesięcznej drogi przez zapuszczanie włosów? Gość, do którego wcześniej chodziłem robił to co chciałem, zawsze byłem zadowolony, ale teraz boję się, że może sobie nie poradzić z dłuższą fryzurą. Najlepiej ktoś w okolicach: Chorzów, Bytom, Świętochłowice, Ruda Śląska, ale mogę również dojechać do Katowic jeśli będzie warto.

#fryzura #barber #modameska #katowice #chorzow #bytom #swietochlowice #rudaslaska
krry - Czołem! Mam takie pytanie do Mirków, którzy noszą włosy średniej długości (gór...

źródło: comment_1662205785cH21vpEf8VDlfUkCeh4gSK.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
chcieli mi robić jakieś szalone fryzury xD


@foreveralone: No i właśnie tego się najbardziej obawiam. Że poniesie go fantazja zbyt mocno i nie będzie w pełni słuchał co ja chcę.
  • Odpowiedz
@krry: @krry: Darek Janic na Karola miarki w Chorzowie. To jest fryzjer, nie żaden barber po kursie z YouTube. Oczywiście usługi barberskie też mają, ale nie proponują kilku gotowych fryzur z instagrama jak to często bywa.
  • Odpowiedz
@o_pieronie: "Mój" barber też rzekomo nie jest po żadnym kilkudniowym kursie, czy to z YT czy też normalnym. Z tego co się chwalił to skończył jakieś tam technikum kierunkowe. Jednak na Świonach to raczej wykonuje większość fryzur typu "góra długo, boki krótko" i różnego rodzaju undercuty, stąd też moje obawy co do dłuższych włosów - choć nieśmiało kiedyś mnie zapewnił, że z dłuższymi też coś tam pracuje.
  • Odpowiedz