Wpis z mikrobloga

2203 + 1 = 2204

Tytuł: Rowerem po Amazonce
Autor: Piotr Chmieliński
Gatunek: literatura podróżnicza
Ocena: ★★★★★★★
ISBN: 9788326824050
Wydawnictwo: Agora
Liczba stron: 336
Tytuł zaciekawił mnie z powodu osoby Dawida Andresa, którego większość kojarzy z programów telewizyjnych typu "Ciężarówką przez...". Lubię go oglądać na ekranie stąd postanowiłem sięgnąć po książkę opisującą jego rowerową podróż po Amazonce, którą odbył wraz ze swoim przyrodnim bratem Hubertem pod patronatem Piotra Chmielińskiego (kajakarza, który przepłynął lata temu Amazonkę i który swoją drogą zredagował podróż Dawida i Huberta i widnieje jako autor książki). Lektura to typowa literatura podróżnicza - czyta się ją lekko i przyjemnie. Można wyczytać też trochę ciekawostek na temat Dawida, a swoistym osobnym tematem książki jest terapia jego brata Huberta. Wydanie książki jest bogate w fotografie z podróży, są też mapki pomocne w orientacji trasy. Jeśli ktoś lubi tematy podróżnicze to jak najbardziej polecam, a jeśli ktoś ogląda wszystkie programy z udziałem Dawida Andresa to tym bardziej powinien sięgnąć po ten tytuł.

#bookmeter #literaturapodrozniczabookmeter
Arthizo - 2203 + 1 = 2204

Tytuł: Rowerem po Amazonce
Autor: Piotr Chmieliński
Gatune...

źródło: comment_1662107493xXC937MwnZb3ZlcBHjLJUa.jpg

Pobierz
  • 1
Informacje nt. książki z tagu #bookmeter:

Średnia ocena z Wykopu: ★★★★★★★ (7.0 / 10) (1 recenzji)
Następne podsumowanie tagu: 2022-10-01 00:00 tag z historią podsumowań »
Kategoria książki: mapy, przewodniki, książki podróżnicze
Gatunek książki: książka podróżnicza

Jesteś pierwszym recenzentem tej książki tutaj :)

Podobne książki:
1\. Na oceanie nie ma ciszy (Dominik Szczepański) - najnowsza recenzja usera CarycaMokregoSniegu ★★★ (5.0 / 10) - Wpis »
2\.