Wpis z mikrobloga

@techninja: Mówi o tym ze Beta która jest publiczna ma problem tylko z jedna aplikacja z appastore, alior bank mobile, nawet apki banków spółdzielczych działają, wszystkie aplikacje finansowe typu revolut, wise, cinkciarz, inne banki jak mbank, iko, apki typu mObywatel czy mojeIKP które są od „najnowocześniejszego” rzadu od lat, itd.
Ja czekam tylko na oficjalna premierę iOS i założę się ze apka dalej działać nie będzie a wtedy wysmaruje ładny komentarz
@techninja: nie mam pretensji do systemu, tylko do banku, który nie pozwala mi się zalogować w żaden inny sposób, bo logowanie przez web portal też wymaga weryfikacji przez aplikację. A system, jak wspomniał kolega wyżej, nie sprawia problemu żadnym innym aplikacjom, tylko alior bank. Swoją drogą, oficjalny release iOS 16 będzie za jakieś dwa tygodnie. W becie jest od trzech miesięcy, zobaczymy czy alior zdąży naprawić jak setki tysięcy osób dostaną
@jwitos: zamiast Face ID spróbuj pinem. Czasem przechodzi, ale i tak np historia się nie załaduje.

Credit agricole miał problem ale z miesiąc temu i poprawili. Patrzę historie aktualizacji to dodają jakieś głupoty jak możliwość zmiany tła, a tego nie zrobili.

Z drugiej strony ing to wieczny loader, credit agricole działa w 60 klatkach na androidzie przez co wydaje się jakby zacinała, santander wyglada jakby ja 10 lat temu robili, PKO