Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Największe problemy obecnego świata. Z perspektywy boomera przed 30. Porównanie ogarniętego życia moich i moich znajomych z typowym milenialsem albo kimś 45+

0. Poprawność polityczna #julki #blm i inne #isupportcurrentthings. Skrajne #lewactwo jak i #prawactwo. Po jednej stronie barykady komuniści a po drugiej #korwin i #pis
1. Spier#$lenie ekologiczne: bezsensowne promowanie elektrycznych aut, promowania jedzenia z robaków, elity krzyczące ze swoich prywatnych odrzutowców na plebs. Planowane lockdowny energetyczne, podróżne itp
2. Uwielbienie patologii w całym internecie - wystarczy zobaczyć tagi na wykopie. Pozdrawiam ♯kononowicz ♯famemma ♯patostreamy i inne guwno
3. Alkoholizm i życie od soboty do soboty
4. Oczekiwanie efektów tu i teraz: boli mnie wątroba -> biorę leki, jestem senny -> biorę leki. Sport? To nie ma sensu bo biegałem wczoraj i się zmęczyłem tylko.
5. Konsumpcjonizm - Taaak!
6. Tworzenie czegoś samemu - Niee!
7. Brak chęci dążenia do celu, chęć do osiągania zysków tu i teraz. Mnóstwo ludzi nabiera się na "zarabiaj w internecie 10k miesięcznie"
8. Spier!@enie ekonomiczne: iPhone na kredyt, wakacje na kredyt, brak oszczędzania i życie na pokaz #instagram
9. Granie w gry przez dorosłych chłopów. Sam grałem max do 17 roku życia.
10. Spirala nienawiści wokół #przegryw którzy dostają stygmat bo nie są dynamicznym Oskarem. Niestety przeważnie dobrzy ludzie którzy są #!$%@? za 5cm za niski wzrost albo coś innego.
11. Brak umiejętności budowania trwałych relacji: tu i teraz, luźne związki do 30 a potem szukanie kogoś średniego na szybko
12. #!$%@? wzorce wyniesione z domu: np toksyczna matka a ojciec alkus i dawanie złego przykładu dzieciom
13. Karanie młodych za to że się nie rozmnażają (500+, bykowe, Mieszkanie+ itp)
14. BRAK ŻYCIA DLA SINGLA W POLSCE POWIATOWEJ. FABRYKA AZBESTU I SZUKANY OD MARTY Z BIURA.
15. Brak wiedzy ekonomicznej ludzie nie mają pojęcia o "rozmnażaniu" oszczędzaniu kasy kupując nawet głupie obligacje (pozdrawiam #gpw #banan), brak wiedzy jak działa świat
16. Zerowa wiedza o diecie i zdrowiu. Karyna która pije modnego MONSTERKA o 6 rano w tramwaju na "rozruch"
17. Sterydy żeby się pokazać a potem pokutować do końca życia
18. Femoidy mające siano w głowe i armię adoratorów
19. Spermiarze. Największy RAK obecnego internetu. Baba wrzuca zdjęcie że widać kawał cycka na nie wiem, grupie o szyciu kocy i dostaje 2000 lajków od spermiarzy. Białe rycerze, pachołki - rak ogromny który daje głupiej karynie ogromną atencją i uświęca ją w przekonaniu że jest idealna.
20. Zycie zyciem innych ludzi
21. Brak planu na siebie, swoj biznes, niezaleznosc finansowa, rodzine, hobby

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6311268b941987beefe574b3
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 10
@AnonimoweMirkoWyznania: Chcesz dobrze dla innych, ale po co? Mają wolną wolę, niech sczezną w otchłani jak dla mnie. Większość ludzi nie jest funta kłaków warta, nie ma żadnych osobistych zasad i wartości, niech sobie żyją, nie ma co ich ratować na siłę (0---0)'
. Sterydy żeby się pokazać a potem pokutować do końca życia


@AnonimoweMirkoWyznania: nie wypowiadaj się na tematy na które nie masz pojęcia.

Sterydy umiejętnie brane w rozsądnych dawkach poprawiaja życie. Od 1970 teść u ludzi spada o 1% rocznie. Oznacza to, że Twój 70 letni dziadek może mieć taki sam poziom teścia jak obecni 20 latkowie. Poczytaj sobie nieuku jeden

I przestań promować długie życie. Nie będzie emerytur, szpitali, opieki. Po
@AnonimoweMirkoWyznania: Granie w gry przez dorosłych chłopów. Sam grałem max do 17 roku życia. Większego wysrywa nie czytalem. A słyszałeś o czymś takim jak hobby? Branża gierek przebiła dziś branże filmową i nie można traktować tego jak zajęcia,hobby, miłego spędzania czasu? Tym tokiem rozumowania filmów też nie mogę oglądać, nie daj borze sie na nich znać.
NietuzinkowaKochanka: Wiesz co, uswiadomiles mi jedna rzecz... Tez bylem takim boomerem ale z wiekiem przestalem sie przejmowac - nie moje zycie; nie moje problemy.

9/10 rzeczy ktore wypisujesz mam to w pompie bo co to zmienia w moim zyciu? Nic. Mam swoje poglady ktore nikomu nie narzucam i zyje sobie o wiele spokojniej. A w 95% ludzie to glupie barany i nie chce z nimi miec kontaktu. Po co sie denerwowac