Wpis z mikrobloga

Cześć, po aktualizacji 1.18 zaczęły się dziać dziwne rzeczy z moim WoTem... Celuję w kogoś i nagle w ulamku sekundy celownik przeskakuje mi kilkanaście stopni w prawo. Zauważyłem to na 703 i znalazłem filmik ma YT gdzie gość pokazuje to samo na STRV S1...
Druga rzecz: mapa wczytana, leci odliczanie, dochodzi do zera i nic. Stoję, nie mogę się ruszyć. Zegar wciąż pokazuje 00:00 i mam widoczny panel wyboru wyposażenia i ekwipunku. Inni jadą... Nagle wszystko ożywa a zegar przeskakuje na 14:56 i odtwarzane jest: "ruszac się, chcecie żyć wiecznie".

Oczywiście rozwala to jakikolwiek wyścig na pozycję bo na starcie jestem te 4s w plecy :-( próbowałem coś googlować ale nic nie znalazłem... Oprócz filmu na YT z STRV...

Z game center wybrałem "fix game", policzył sobie sumy kontrolne i wyszło że wszystko jest ok...

Czy ktoś z Was ma podobnie?

#wot #worldoftanks
  • 10
  • Odpowiedz
@luslom Na dwururkach tak przeskakuje, bo celownik "przełącza się między działami", a na czołgach z opuszczanym zawieszeniem ze względu na jego ruchy też mogą dziać się dziwne rzeczy.
Od dawna jest bug skaczącego działa, WG wie i ma to w dupie. Przyzwyczaisz się.
  • Odpowiedz
  • 1
@Anhed: Mam GTX460, 1080p i wszystko na low. Do tej pory było ok :-(

@Najmilszy_Maf1oso: to w pewnym sensie jest podobne wrażenie jak do przełączenia działa na dwururce, ale to jednak nie to samo. Przy przełączaniu dalej mniej/więcej celuje się w to samo miejsce a tu nagle jest szarpnięcie i celuję gdzieś całkowicie w bok.

@DeoMondeo: używam ProMod. Wywaliłem wszystko z katalogu mods i res_mods. Gra
  • Odpowiedz
  • 0
@DeoMondeo: Po wyjściu 1.18 był też update do ProMod ale widocznie z tych kilkunastu które używam z całej paczki któryś robi syf, niestety :-/
  • Odpowiedz
@luslom: @Najmilszy_Maf1oso: wcześniej nie było tego problemu, dopiero po nowej aktualizacji się to dzieje co opisuje @luslom: celujesz z lewej lufy a wystrzela z prawej, wcześniej celownik się przełączał pomiędzy działami w zależności od tego z którego strzelasz
  • Odpowiedz
Druga rzecz: mapa wczytana, leci odliczanie, dochodzi do zera i nic. Stoję, nie mogę się ruszyć. Zegar wciąż pokazuje 00:00 i mam widoczny panel wyboru wyposażenia i ekwipunku. Inni jadą...


@luslom: miewam to samo i też szukam rozwiązania. Używam paczki aslaina, więc to nie jest problem konkretnej paczki modów
  • Odpowiedz
@papaj_21_37: Ja też mam Aslaina i nie mam tych problemów, ale mam inny. Paski nad czołgami są takie jak w podstawowej wersji gry. Nie przeszkadza bardzo w grze, ale przyzwyczaiłem się do aslainowych. Ogólnie dużo modów nie jest potrzebne, ale ikony aslaina i paski życia robią grę troszkę bardziej kolorową i łatwiej ogarniam sytuację.
  • Odpowiedz