Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 17
Mieszkam w bliźniaku ogrzewanym pompą ciepła, a że straszą blackoutami to stwierdziłem że kupię jakiś piecyk gazowy żeby tyłki nam nie przemarzły jakby do czego doszło. Od jakiegoś czasu obserwowałem takiego taniego gnojka który był w ofercie #castorama oraz #leroymerlin w cenie 349 zł. Zakup odciagałem bo jesteśmy na etapie urządzania i aktualne ceny nam tego nie ułatwiają. No ale od czasu do czasu sprawdzałem sobie tak z ciekawości jak to urządzonko cenią sobie sklepy bo przy cyrkach z #wegiel #pgg czułem że zaraz ludzie się rzucą na ten towar. No i we wtorek zonk. Niebieski sklep - 478 zł XD sprawdzam zielonych - dalej 349. Tego dnia jeszcze wstrzymałem się z zakupem, ale wczoraj stwierdziłem, #!$%@?, kupuje bo zaraz będą jaja. Jeszcze dodam że wykorzystałem kupon z punkcików i zapłaciłem 240 zl. No i zgadnijcie po ile dzisiaj można kupić w lelomerlo? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


A to dopiero 1 września, z ciekawości będę obserwował dalej, bo dzisiejsze sprawdzenie ceny dało mi sporą przyjemność XD plusujacych mogę zawołać do aktualizacji cennika, bo podejrzewam że górka może podchodzić pod 4 cyfry ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#ogrzewanie #dom #pompaciepla #gaz #inflacja
pawelwojciech - Mieszkam w bliźniaku ogrzewanym pompą ciepła, a że straszą blackoutam...

źródło: comment_1662058458aHy1V2QuV7R2Tf6V5GJ9eC.jpg

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
@pawelwojciech: Bardzo dużą wadą tego typu ogrzewania jest wilgość jaka powstaje przy ogrzewaniu takimi piecykami. Przy zwykłej wentylacji pomieszczenia nie dość, że Cię zagazuje to i zaleje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@pawelwojciech: ci co mają gaz kupują farelki w razie jakby zabrakło gazu, ci co mają PC kupują piecyki gazowe w razie braku prądu. Finalnie albo będzie to i to, albo ani tego ani tego a wy zostaniecie z tymi gównami co nakupowaliscie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@asiajasiabasia: wiesz co, ja nawet wolę żeby to gówno przeleżało na strychu następne lata ( ͡° ͜ʖ ͡°) jednakże będę spał spokojniej jak przywali -30° i będzie stres jak pompy ciepła w okolicy przejdą na grzały, farelki na maxa, to czy linia się czasem nie przeciąży
  • Odpowiedz
@pawelwojciech:
Czujnik czadu kup odrazu najlepiej dwa. Ogrzewałem się takim i gdyby nie czujnik to mnie już by nie było na tym świecie. Po dwóch godzinach źle się czułem i zaczął wyć czujnik wtedy.
  • Odpowiedz