Wpis z mikrobloga

Tępa Rosyjska propaganda jak zwykle nie zawodzi, ale dzisiaj znowu mnie nieźle zaskoczyła. Obecnie wszędzie w mediach rosyjskich rozpowszechniana jest informacja, że dzisiaj 1 września o 6 rano 60 ukraińskich komandosów szkolonych za granicą i będących pod kontrolą brytyjskich służb, podjęło próbę zdobycia elektrowni atomowej w Zaporożu przez desant z barek. Powtórzę jeszcze raz: Ukraińcy przeprowadzili desant w dzień w którym do elektrowni miała przyjechać komisja w skład której wchodzą obywatele z krajów wspierających Ukrainę oraz z krajów względnie neutralnych. Akurat tego dnia postanowili urządzić burdę pod elektrownią atomową. Nie wczoraj, nie tydzień temu, nie miesiąc temu, ale dzisiaj tuż przed przybyciem kontroli. Nie wiem jak trzeba być omamionym przez propagandę, żeby w to uwierzyć, ale oczywiście komentarze ludzi którzy w to wątpią, albo chociaż chcą dowodów są sporo na minusie albo ich w ogóle nie ma. ()

#rosja #ukraina #wojna #pikabu #propaganda #wtf #elektrowniaatomowa #zaporoze #desant #silyspecjalne #onz
Pobierz Kagernak - Tępa Rosyjska propaganda jak zwykle nie zawodzi, ale dzisiaj znowu mnie ni...
źródło: comment_1662054278inePkmjoCZrzJjabES9SFZ.jpg
  • 7
@Kagernak: > Akurat tego dnia postanowili urządzić burdę pod elektrownią atomową. Nie wczoraj, nie tydzień temu, nie miesiąc temu, ale dzisiaj tuż przed przybyciem kontroli

dzień wizyty IAEA to idealny dzień do przeprowadzenia burdy i zrzucenie winy na ruskich. Ukraińskie Siły Zbrojne ostrzeliwały też miasto cieżko artylerią i kilkoma wyrzutniami rakiet.