Wpis z mikrobloga

ktoś wie czy robiąc z dwóch przeglądarek na tauronie to jest wyzsza szansa na "The requested URL was rejected"? Czy przeglądarki działają niezależnie i można na dwóch robić? #pgg #tauron
  • 11
  • Odpowiedz
@Orkson: niezależnie, w tym też można przez incognito. Tak mi się udało pod koniec czerwca ale od zeszłego czwartku to witryna ma sama w sobie problem z wydajnością przy tylu interesantach. Ten "reject" pojawia się przy zbyt wzmożonym odświeżaniu więc trzeba uważać żeby nie zbyt często odświeżać ale wtedy jak tu polować?
  • Odpowiedz
@63274682374: gdyby tak było, to już byś po requeście z jednej przeglądarki nie mógł wejść na stronę z drugiej bo od razu dostałbyś request. Jest coś takiego jak agent przeglądarki. Dlatego na każdej przeglądarce Chrome, Firefox, Opera, Edge wyświetlisz niezależnie witrynę taurona i możesz próbować aż na którejś się uda (pomijająć wydajność serwera witryny).
  • Odpowiedz
@Orkson: na tyle sesji od maja, gdzie wiele rzeczy testowałem i próbowałem to ten request schodzi po ~15 minutach. Wyłączenie i włączenie ponownie przeglądarki w tym czasie nie pomaga.
  • Odpowiedz