Wpis z mikrobloga

Uwielbiam ten obrazek, który kuce masowo share'ują od kilku dni. Jak wygląda walka kuca z inflacją? Organizowanie ludzi, zachęcanie do manifestacji, tworzenie własnych inicjatyw? Nie, wyśmiewanie uczestników poprzednich protestów. "Bo wiesz Mati, julki chcom się tylko r00chać bez zabezpieczeń, a grażynki oglądać mam talent, ogólnie robią to co im powiedzą, a tylko my, niezależnie myślący, się gospodarkom martwimy" xD

Już nie wspominam, że te protesty miały mega konkretne postulaty. Lex TVN? Niech KRRiT zwyczajnie przedłuży koncesję. Aborcja? Tu już w ogóle, bo wszyscy chcieli, żeby Pis zostawił prawo tak jak jest i literalnie NIE ROBIŁ NIC xD A teraz? Jestem ciekawy jaki chłopaki mają szereg pomysłów i postulatów na walkę z inflacją. Może memcen coś skrobnie w przerwie między setką ustaw.
#bekazprawakow #neuropa
lkg1 - Uwielbiam ten obrazek, który kuce masowo share'ują od kilku dni. Jak wygląda w...

źródło: comment_1662034120CpgPtjdSFOLPORFUloBiLM.jpg

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
@lkg1: korwinowskie bajanie o tym że sprawy społeczne to bzdury i liczy się tylko gospodarka jest tutaj bezpodstawnie traktowane jak jakiś dogmat
  • Odpowiedz
@lkg1: jak pis wprowadzał nieludzkie prawo aborcyjne gdzie kobiety muszą rodzić martwe płody oraz rozwalał niezależne sądy i media to kuce z konfederacji bili im brawo XD teraz od osób, które zwracały uwagę na to jak pis zabiera nam wolność krok po kroku oczekują protestów w sprawie inflacji może jeszcze u boku grzegorza Brauna XD my ostrzegaliśmy, że pis mierzy w władze absolutną
  • Odpowiedz
@lkg1: To jest propaganda którą kucland uprawia cały czas, tak naprawdę - od niepamiętnych czasów można czytać jak to głupie lewactwo strajkuje w "nieistotnych" sprawach a w tych "istotnych" siedzi cicho, co jest zresztą ekstremalnym kretynizmem - przy czym kuce wygodnie wtedy zapominają jak to Kąfederacja jako taka robiła gigantyczną cieszynkę że "PiS aborcji zakazał" a przykładowy Memcen poleciał bronić kościołów które to rzekomo "dewastowały" strajkujące kobiety, co wyraźnie wskazuje że
  • Odpowiedz
@lkg1: Chodziłem na protesty, wspierałem TVN. A teraz mam polewę z ludzi co wtedy siedzieli na dupie i nie mieli czasu żeby z domu wyjść a teraz wkurf bo nie można wungla kupić.
  • Odpowiedz
@lkg1: No właśnie, nikt im nie broni zorganizować protestów, a coś ich nie widać. Czyżby poza wyśmiewanymi Julkami i npcami nie było już nikogo? Biedni, samotni freethinkerzy. Oczywiście jakby takie protesty zostały zorganizowane przez kogoś innego to zaraz by na nie i tak nasrali. No bo jakie są postulaty na protestach w sprawie inflacji? Więcej kiełbasy. Wszędzie na świecie.
  • Odpowiedz
@lkg1: Jak ja się burzyłam o to samo to zostałam zwyzywana od p0lek i że po co oni mają coś robić, skoro nam się nic nie udało. Czyli typowo: choćby się paliło i waliło, to dla niektórych ruszenie się z przed monitora to za dużo ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@lkg1: jak NBP drukował na potęgę i utrzymywal 0 stopy procentowe, to żadna z partii o tym nie mówiła publicznie. Bo było dobrze, klaskaliscie uszami bo tani kredyt. Oczywiście poza Konfederacja. Ale wtedy nikt nie słuchał, Polak przed i po szkodzie głupi. Lockdowny, zamykanie firm, kary finansowe i palenie na stosie otwartych miejsc u prywaciarzy, to przecież też nie miało nie ma nic wpływu, co nie wykopki.
  • Odpowiedz
@mnik1: Tak z ciekawości jeśli zubożenie społeczeństwa(co jest efektem tak wysokiej inflacji) nie jest dla ciebie istotnym tematem i wolisz pruć się do kuców to pod jakim względem uważasz sie za osobę o lewicowych poglądach? Inflacja dotyka najbiedniejszych najmocniej i to jest problem wręcz egzystencjonalny dla wielu rodzin. Bo w sumie zachowujesz sie jak egoista który ma w dupie innych i tylko interesują go dwa tematy i tyle z twojej wiedzy
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@obserwator_nsa:

Oczywiście poza Konfederacja. Ale wtedy nikt nie słuchał, Polak przed i po szkodzie głupi. Lockdowny, zamykanie firm, kary finansowe i palenie na stosie otwartych miejsc u prywaciarzy, to przecież też nie miało nie ma nic wpływu, co nie wykopki.


Konfederacja jedyne co potrafi to #!$%@?ć bzdury i mówić czego by to oni nie zrobili rządząc. I czuję się w obowiązku przypomnieć ci, do jakiego kraju wzdychali i wzdychają posłowie Konfederacji.
renkaboga - @obserwator_nsa: 
 Oczywiście poza Konfederacja. Ale wtedy nikt nie słuch...

źródło: comment_1662120699GgpklZnxZtk8i0Ke9jmWz5.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@renkaboga: 5 kwietnia 2020 i kwestia koronawirusa -No i co to ma do tematu? Oprócz tego, że nie powinno się zamykać gospodarki. Dokładnie tak, jak postulowała Konfederacja. Alternatywa jaką jest głosowanie na zdradzieckie mordy jak Tusk i resztę nieudaczników z PO, których jedyną zaletą jest to, że obecnie nie są w PiSie. To żadna alternatywa
  • Odpowiedz