Wpis z mikrobloga

Aug 31 09:36:32 EdgeRouter-6P ubnt-util: WLB: Load-Balance group G interface eth0 reachability changes to reachable.
Aug 31 09:36:32 EdgeRouter-6P ubnt-util: WLB: Load-Balance group G interface eth0 state changes to active.
Aug 31 10:00:10 EdgeRouter-6P ubnt-util: WLB: Load-Balance group G interface eth0 state changes to failover.
Aug 31 10:00:10 EdgeRouter-6P ubnt-util: WLB: Load-Balance group G interface eth1 reachability changes to reachable.
Aug 31 10:00:10 EdgeRouter-6P ubnt-util: WLB: Load-Balance group G interface eth1 state
@aleksander_z: U mnie najwyraźniej nie. Największe problemy były do 13:00. Od 13:00 co jakiś czas (około co godzinę, półtora) rozłącza na parę minut.

W dodatku od 3 dni w godzinach 21:00-23:00 mam problem gdy łączę się z serwerem w Frankfurcie. Robiłem traceroute z pingiem i do serwerów moico jest wszystko ok, ale w następnym skoku są serwery he.net (Hurricane Electric?). Jest ich 5, trzy działają ok, 2 nie. Jeśli pakiet trafia
@jaszczomp_glapczajld: U mnie podobnie w godzinach wieczornych, nie da się grać w gry sieciowe (straty pakietów). Jeszcze tak słabego operatora jak MOICO we Wrocławiu nie miałem, ale czekam cierpliwie, może coś z tym zrobią.
Mamy jeszcze spore problemy w pojedyńczych lokalizacjach. Technicy od 12 walczą by przywrócić w 100% działanie usług.

Ten miesiąc nie jest dla nas łaskawy i zdajemy sobie sprawę, że to druga większa awaria w krótkim czasie (,).

Maksymalnie do 20 już NIKT nie powinien mieć problemów. Najmocniej Przepraszamy.