Wpis z mikrobloga

#informatyka Mam problem. Kopiowałem dane z toshiba hdd na goodram ssd przez przejściówkę sata. Przenosiłem folder kosz z hdd na ssd. Zrobiłem nowy folder( kopia kosza/kosz) na ssd i przeniosłem zawartość kosza z hdd na ssd. Teraz jak odpalam z ssd to nie widzi tych plików a na hdd mają 0B w histori w szybkim dostępie i nie idzie się do nich dostać z poziomu dysku ssd wpiętego po usb a hdd uruchomiony system na lapku. Linux pomoże czy program do odzyskiwania danych. Dane klienta. #it #informatyka #hdd #ssd
  • 8
Tak. Jest w folderze recyclebin jeden folder z dziwną nazwą ale na niego z poziomu ssd i hdd po usb nie idzie wejść. Był jeszcze jeden folder ale on znikł. Chyba w wyniku przeniesienia.
Za pierwszym wchodze w kosz i ctrl c ctrl v i brak reakcji. Poczekałem. Próbuje znowu i to samo. Za trzecim wytnij wklej i poszło, ale zapytał win czy nadpisać dane jak dałem tak. 100% poszło. Ale danych nie ma. Jutro z linuxa odpale.
@piotrek2555: może głupie pytanie, ale po co kopiować dane z kosza jak już robisz ręczne kopiowania i czemu w ogóle się przejmujesz danymi z samego kosza?

Jedyne co mi przychodzi do głowy teraz zrobić to kopię binarną programem DMDE dysku HDD.
Wtedy możesz bawić się w odzyskiwanie, też przez DMDE (wersja demo ma chyba limit 10 czy 100 k plików na raz).
@piotrek2555: Ja pie... ważne dane w koszu iks DE. Ty się tak nie stresuj, że coś ty popsułeś i danych nie ma... Trzymanie danych w koszu, jest takim samym świetnym pomysłem, jak przechowywanie kluczy od domu w skrzyni biegów auta podczas jazdy...

Po prostu nie wieże xD dane w koszu...

Zrób kopię binarną dysku programem DMDE, aby mieć dupochron, że nic nie zepsułeś bardziej. Dopiero po tym odzyskuj.

Recuva prawdopodobnie więcej