Wpis z mikrobloga

Na internecie ludzie już narzekają że jak kolejna część GTA będzie ugrzeczniona to już nie będzie GTA.
Nie wiem w jakim ludzie żyją przeświadczeniu i czasie ale to jest już bardziej niż pewne. Rockstar to już bardziej pro-corpo niż zwykła firma od gier. Mało kto wie bo się nie chwalili ale z nowej wersji GTA 5 tej na ps5 zostały usunięte jakieś dialogi, scenki itp które w jakiś sposób mogły obrażać mniejszości itd. To nie 2013 rok.
O rasistowskich żartach, homofobicznych itp możecie już zapomnieć w serii GTA. Prostytutki to pewnie będzie już sexworking.
Druga sprawa to że jedna z głównych postaci ma być kobietą. Też nie wiem po co ten płacz, jeśli będzie dobrze napisana to będzie po prostu tam pasowała. Sony ma cały tabun postaci damskich w grach, nawet chyba mają kategorie na ich sklepie "bohaterki" i one są lubiane przez 90% graczy.
#gta #gry #ps5 #pc #poprawnoscpolityczna #2013 #2022 #polityka
karix98 - Na internecie ludzie już narzekają że jak kolejna część GTA będzie ugrzeczn...

źródło: comment_1661937725aRQsLuPBjm7felKNuy7EFI.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
kreator postaci w gta xDDDDDDDDD


@camos: Wzmaga się we mnie jakaś dziwna wewnętrzna agresja jak czytam takie rzeczy, bo boję się, że takie głosy mogą stać się rzeczywistością ( ͡° ͜ʖ ͡°)

I najgorsze jest to, że takich głosów jest coraz więcej, na reddicie też po minucie przebywania na tagu Dying Light 2 trafiłem na post, że oby następna część miała już kreator postaci, bo 'wszyscy gracze
  • Odpowiedz