Wpis z mikrobloga

Aha, nie wiem jak to możliwe, ale strona Tauronu wczytała mi się 17:06 (refresh 16:59:58) pierwszy raz jak wywaliło serwer i było po zabawie, 17:03 na tel na LTE gdzie było już tylko 14 sztuk o dziwo gdzie ping wyższy. Jakieś blokady ala świetne pgg, że komuś udało się kupić czy jak?
#pgg #tauron
  • 14
  • Odpowiedz
@expo: mi 17:02 już wywaliło "Ta witryna jest nieosiągalna" ze wszystkich przeglądarek i urządzeń. Do tej pory strona się nie podniosła. Jest w tym prawdy, że kręcą duże lody na boku i blokują połączenie zewnętrzne aby wewnątrz mogli wykupić i sprzedać potem drożej z os. prywatnych. Tak jak pod koniec czerwca byłem w stanie 2 razy pod rząd kupić tak teraz na każdej sesji nawet koszyka nie widzę a jedynie że
  • Odpowiedz
@63274682374: Trochę boli jak ludzie chwalą się, że coś im wpadło, a tu nic. I boli bardziej jak wywala Ci, że witryna jest nieosiągalna, a ktoś jednak zdołał do tego koszyka dodać. Hlip hlip ()
  • Odpowiedz
@batomr: Też znam sposób na Tauronie jak i pgg, ale no totalnie nic mi nie wpada XD Dzisiaj tak jak napisałem, nie widziałem strony na tauronie do 6 po 17, a jednak komuś weszło i wręcz mam wrażenie jakbym i tu i tu miał jakiegoś instant bana na starcie.
  • Odpowiedz
@expo: a jaki patent jest na taurona? ( ͡° ͜ʖ ͡°) na pgg znam ale i tak lipa a tauron potrafi wywalic sie przy wpisywaniu adresu i dupa z tego jest (,)
  • Odpowiedz