Wpis z mikrobloga

@kazber95 na początku zaznaczę, że nitro to nie oglądam, nawet zbytnio nie wiem co on tam oferuje na tych streamach a co za tym idzie to fanem żadnym nie jestem.

Oglądałem kilka materiałów od fame'u, jakichś wywiadów i zdaje mi się, że trochę źle patrzycie na sprawę. Nitro w tych wywiadach mówi o świadomości swoich czynów i ich konsekwencji. Czyli na dobrą sprawę nie żyje w jakiejś ograniczonej bańce, że jest
  • Odpowiedz
  • 10
@Suchutkowy nikt go nie pozwał, ponieważ jego ofiary to głównie dzieci lub młodzi dorośli, a więc osoby, które:
- wstydzą się powiedzieć rodzicom, że jakiś gość z internetu ich wyzywa.
- zwyczajnie nie mają czasu ani pieniędzy na to, żeby chodzić po sądach.
Pójdziesz do sądu, więc trzeba będzie znowu oglądać filmy, na których jest się wyzywanym. Dodatkowo rozprawy z 212 i 216 kk to przynajmniej dwa lata procesowania się. Trzeba
  • Odpowiedz
@kazber95 no dobra i ofiarą Murana też jest dzieciak więc jego ojciec reaguje. A że tamtych wyzywanych dzieciaków nie reagują, nie wiedzą, nie mają kasy to całego świata wina? Jest toksyczny ale czy źle robi, że starego przygłupa przeciągnie przez sąd dbając o dobre imię pomawianej rodziny? Zdrowa reakcja.
  • Odpowiedz
@kazber95 z ProwokAtorem i Gimperem to tam przecież niejedna osoba już udowadniała, że te depresje obu panów przez drame to były wymyślone i się dogadali, że zaaranżują dramę... Zapewne wyszło to od gimpera, który jest ściekiem i na tym buduje swoją oglądalność wśród dzieci. Każdemu proponuję sztuczne dramy dla podbicia wyświetleń. Xayo już udostępniał wiadomości od Gimpera z takimi propozycjami co potwierdza jakim śmietnikiem jest.

Co do nitra to nadal nie
  • Odpowiedz
@kazber95: jak ten łeb nawet #!$%@? farmazony ze trzeba zrozumieć polaka ze napadł na ratownika medycznego bo był w emocjach. Ten zjeb jest większym manipulantem niż wardega sto razy gdy chodzi o koleżków
  • Odpowiedz
Jest toksyczny ale czy źle robi, że starego przygłupa przeciągnie przez sąd dbając o dobre imię pomawianej rodziny? Zdrowa reakcja.


@Suchutkowy: Gdyby sam nie był większym gównem niż Muran to bym powiedział że robi bardzo dobrze, ale jest większym gównem niż Muran i turbohipokrytą, więc tfu na niego.
  • Odpowiedz