Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Jaka pomada do fryzury jak na zdjęciu? Korzystałem z wodnych Uppercut Deluxe oraz niebieskiego Reuzela, oraz polecanego przez wykop woskowego Schmiere Knuppelhart i żadna z nich nie sprawdziła się.
Zaletą dwóch pierwszych był na pewno z tego co pamiętam ładny zapach a przynajmniej przy nakładaniu, bo potem już raczej tego nie czuć. Wadą natomiast to, że włosy nie trzymały się długo i zaczynały się rozjeżdżać już w połowie dnia jak nie wcześniej. Dodatkowo efekt kasku i sklejenia włosów.
Schmiere Knuppelhart z którego korzystam teraz, trzyma trochę chyba lepiej, ale i tak to się w ciągu dnia rozjeżdża na boki z przedziałkiem na środku jak Dwight z The Office. Już nie wspominając o tym że pomada ta strasznie ciężko się zmywa, nie raz muszę dwa dni to zmywać żeby zeszło, a włosy wyglądają jak przetłuszczone.

Także co możecie polecić? Chyba już bardziej wodna by tu pasowała, chociaż nie wiem. Nie vhce już też raczej nic z powyższych marek. Może być coś droższego, powiedzmy tak do ok 100 zł jestem w stanie wydać jeśli faktycznie miałoby to utrzymać taką fryzurę jak na zdjęciu a nie że rozjedzie się po paru godzinach a same włosy wyglądają albo jak przetłuszczone, albo posklejane, albo jedno i drugie.

Jako prestyler korzystam z Reuzel Grooming Tonic i suszę zaczesując włosy okrągłą szczotką, po czym po nałożeniu pomady układam grzebieniem z szerokim rozstawem zębów.

#modameska #fryzura #pomada
Amenotejiikara - Jaka pomada do fryzury jak na zdjęciu? Korzystałem z wodnych Uppercu...

źródło: comment_1661858597vDJAY9bcyUY6T1YBfopVud.jpg

Pobierz
  • 4
@Amenotejiikara: ja tam nie jestem ekspertem bo juz nie ma czego zaczesywac zbytnio, ale stara dobra sprawdzona brylantyna zdaje sie robic dobre rzeczy. daje polysk i natluszcza, wlosy wygladaja jak mokre, ciemniejsze a przy tym bardzo dobrze sie ukladaja.