Wpis z mikrobloga

#tureckiepromocje czy deluxe Turcja na rok i fifa 23 za liry na tym koncie plus granie online z podstawowego polskiego golasa jest transparentne? W sensie ktoś może zobaczyć, co się wyprawia? Chodzi mi o to, żeby uniknąć reportów grając w WK czy ultimate. Jest ok czy lepiej kupic pudełko i grać na swoim głównym polskim a brać tylko online z tur plusa?
#ps5
  • 19
@wyssany-dziadek: @janushek: #!$%@? zdania ekspertów są podzielone. Ja chce grać tylko w Fifę, mam napęd mogę kupić dyskietkę w sklepie. Moja chce grać w Mario w lewo czyli gówno gry, dlatego tylko tureckie premium mi pasuje. Stąd pytanie, grając z sharingu konsoli plusa i Fify tam kupionej ktoś wchodząc na profil widzi co się odjaniepawla?
@janushek: cytuje z tagu tureckiepromocje 2 miesiące temu > Siemanko,bo jakiś boomer przyczepił się że to jest nielegalne kupować gry na tureckim ps Store I granie na PolskimI czy serio tak jest? Bo gość się do mnie zwrócił nie moim imieniem a psn bo podejrzewam że mnie #!$%@?ł xD. Literówka a psn myślę, że chodziło w PSN więc stąd moje obawy. W ultimate ciągle ktoś może cię skanować bo #!$%@? mecz
@Tadeczek_: kilka prób powiązywania karty cinkciarza z kontem ps tureckim, jak już przeszło, doładowałem 120zł cinkciarza, przelałem środki na karte wirtualną i przez stronę zakupiłem pakiet na 12 miesięcy i ściągneło ok. 110zł
@xMaro no to Probowałem wszystkiego dodalem kartę cinkciarza, przewalutowałem na liry dodałem śrdoli na kartę. Kupienie gry normalnie działa to wpłaciłem śrdoki na portwel Psstore i stamtad próbowałem kupić plusa deluxe na 12 miesięcy na wszystkie sposoby na konsoli na telefonie na pc na aplikacji ps i nic wszędzie wyskakuje jakiś bląd