Wpis z mikrobloga

@shmatshiage: bo chcą naciskać na państwa zachodnie by przestali wspierać Ukraińców. To chyba proste, więc jak myślisz? Europa pozwoli sobie kosztem własnej gospodarki dalej wspierać Ukrów? Śmiem wątpić, ciekawe jak długo wytrzymają ludzie w europie, gdy zacznie brakować prądu i gazu w domach. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
a kto? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Bagietsooon: amerykanie przedwczoraj albo w sobote bodajże powiedzieli ze "od dzisiaj wysylaja statkami", co znaczy. "Ruscy! wysyłamy ukraincom dużo wp!3rdolu" a Europie "nie ma znaczenia jaką decyzję podejmiecie, jedzie dużo wp!3rdolu na Ukraine". czy pomoc Ukrainie razem z Europą będzie łatwiejsza? Owszem. Czy niemożliwa bez Europy? No nie.
@shmatshiage: jesteś głupi jeśli myślisz, że to co USA mówi to prawda, przecież im najbardziej ze wszystkich zależy na tym konflikcie, a Europa to pies Amerykanów, więc będą robić co im Pan z Waszyngtonu każe, także nie ośmieszaj się, bo wciąż Europa pomaga, oficjalnie czy mniej oficjalnie, więc sam sobie przeczysz.
@shmatshiage: to daj kontrargumenty jeśli mówisz, że moje są bzdurne. Takie są fakty. Tak samo jak Polacy na początku nie przekazywali sprzętu, tak samo Europa, a później broń z całego świata była zdobywana przez Ruskich. Także kto komu przeczy? Rosja trzyma aktualnie w garści całą gospodarkę UE, bo jest w bardzo dużym stopniu zależna od surowców Rosji i takie są fakty, jeśli Rosja otworzy gazociąg z Chinami i nie będzie potrzebowała
@Bagietsooon: troche mieszasz. Europa od rosyjskiego gazu tez odejdzie tak czy inaczej w ciagu kilku lat. Mozliwe natomiast ze Rosja uderzy gospodarczo wczesniej i odetnie nas juz tej zimy. Na to w sumie wszyscy juz sie nastawiaja.

Sama wojna jak i pomoc Europy jak i USA oraz WB, Kanady i innych panstw "zachodnich" potrwa jeszcze wiele lat. Az Rosjanie wycofaja sie z Ukrainy.

Co do USA to jest odwrotnie niz pisales.
@Aster1981: o tym mówię, ale w ciągu tych kilku lat zanim odejdą od rosyjskich surowców, a Rosja nas odetnie, to będzie wielki kryzys przez te kilka lat, czaisz? Dodatkowo, nigdzie nie mówiłem, że USA nie robi nic w sprawie Ukrainy, poruszałem to co robi Europa, także trochę Ci się pomyliło.
@shmatshiage: nie mam takich słabych argumentów jak Ty, nie popieram ani jednej ani drugiej strony i szczam ciepłym moczem na wszystko od naszej wschodniej granicy. Jeśli dla Ciebie Amerykanie są tacy cacy, to powodzenia Ci życzę, żyj sobie w tej swojej wyobraźni i uważaj sobie nadal, że kraj, który zabił miliony ludzi i najechał ponad 20 krajów w naszych czasach jest super i mówi tylko prawdę.
@shmatshiage: Mój argument jest świetny, bo oparty na wcześniejszych wpisach, jesteś za głupi na dyskusje, bo nie potrafisz nawet przedstawić kontrargumentów, ale widzę, że nawet nie potrafisz wywnioskować czegokolwiek z tego co ktoś do Ciebie pisze, więc dalsza dyskusja z Tobą naprawdę nie ma sensu.

P.S Ja chociaż podaje jakieś argumenty.