Wpis z mikrobloga

@ye88: Dlaczego to jest w kategorii bekazprawaków? Przecież on powiedział że rzeczpospolita ludowa była najlepszą wersją polski, szanuje Niemiecki NRD, raz sie nazwał narodowym SOJCALISTĄ, jest fanem łukaszenki ktory był w komunistycznej partii białorusi, sra na biblię, on żałuje upadku 2 RP.
  • Odpowiedz
@Spokesboy: Dobra dobra, wszyscy wiemy jakie to jest środowisko ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jaszczur różne sprzeczne rzeczy gada ale wszystko to się sprowadza do nienawiści liberalizmu i miłości do rasiji
  • Odpowiedz
@ye88: ta łajza nie ma prawa mówić "Śmierć wrogom Ojczyzny" bo właśnie tych wrogów wspierają, polskie onuce wycierające sobie japę "Patriotyzmem"...smiech na sali
  • Odpowiedz
@ye88: On jest naprawdę zakochany w Jabłonowskim XDDDDDDDD.
Ja #!$%@?. Przecież to, że mamy ten kabaret na żywo jest błogosławieństwem.
Normalnie za taki content trzeba płacić u stand up'erów.
  • Odpowiedz
Dlaczego to jest w kategorii bekazprawaków? Przecież on powiedział że rzeczpospolita ludowa była najlepszą wersją polski, szanuje Niemiecki NRD, raz sie nazwał narodowym SOJCALISTĄ


@Spokesboy: Zawsze ktoś się zesra o #bekazprawakow, nawet poszedł argument "narodowy socjalizm - więc wiadomo, lewactwo" xD
  • Odpowiedz
Dlaczego to jest w kategorii bekazprawaków?


Potwierdzam i uzupełniam: w stosownej formie urzędowej udzieliłem poręczenia osobistego wszystkim trzem panom – tzn. poręczyłem, że panowie Olszański, Osadowski i Rybak stawią się na każde wezwanie policji, prokuratury i sądu, i nie będą utrudniać postępowania karnego. Nałożenie na całą trójkę 3 – miesięcznego aresztu uważam za niewspółmierne, nieadekwatne i – uwzględniwszy inne znane mi okoliczności zatrzymania i przesłuchania – świadczące o realizowaniu przez organa ścigania
  • Odpowiedz