Wpis z mikrobloga

Czy w tym mieście chociaż jedna buda z żarciem może trzymać stały dobry poziom? Kebab jak na picrel, przy Mieszka I. Jadłem na otwarcie, jadłem tydzień później, potem brałem na dowóz - za każdym razem bardzo dobry smak, mięso to wieprzowina dobrej jakości żadna kula mocy, dodatkowo w cenie dodawali fete, oliwki, co tylko chciałeś. Potem coś się oczywiście #!$%@?ło XD z bukietu surówek została już sama kapusta #pdk ( ͡° ͜ʖ ͡°) oraz dwa plastry pomidora i obsługa, która nipanimaju, myśle - dobra zdarza się, dałem kolejną szansę, znów niedobre. No i skończyło się tak, że się zwinęli z interesem, no kto by przypuszczał XD Z Chilli Kebab na Pomorzanach było to samo, na początku potężne tortille, pyszna gęsta pasta czosnkowa, mięso przyprawione tak jak nigdzie indziej, mocno wypieczony placek, no ideał, aż zaczęli kombinować z terminalem i trzymać pod ladą mając kartkę, że dziś tylko gotówką XD Kebaby są o wiele mniejsze niż na początku a i pasta robiona z gorszych składników, bo bardziej kwaśna. No i tak jest z prawie każdym kebabem w tym mieście. Tylko mi tu nie piszcie tej zbiorowej prowokacji o La Casa Del Kebab bo to się niczym nie różni od tego syfu z Wernyhory XD Czyli dużo mięcha z którego tłuszcz kapie aż na ziemie, zupa z sosów i kapusta z pomidorem.
#szczecin
K.....o - Czy w tym mieście chociaż jedna buda z żarciem może trzymać stały dobry poz...

źródło: comment_16617088038FbOAJ5izDUhQvOS2yN3HA.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Wolf999 Berlin to trzyma tylko podwyżki cen co miesiąc. Zwykle rollo to chyba już pod 25 zł dochodzi, a wielkościowo to połowa tego w Kwaka. Otwierają kolejne punkty co 2 miesiące na jakiś #!$%@? i chyba to jest ich nowy sposób na przetrwanie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kuusamo: szkoda mi tego kebsa, bo na początku był ok. Zrobiłem sobie w pewnym momencie kilka tygodni przerwy i się lipa straszna zrobiła xd potem jeszcze jedna próba i już w ogóle. Wziąłem opcje wege dla testu to mi dali z jakimś super niedobrym kurczakiem xd
Od siebie to standardowo mogę w sumie only polecić. Trzymają w miarę poziom i ceny nie skoczyły w kosmos
  • Odpowiedz